REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Najlepszy z najtańszych smartfonów z Androidem od jutra w ofercie Play

Osoby czekające na prawdopodobnie najlepszy, a przynajmniej jeden z niewielu przemyślanych i dopracowanych tanich modeli z Androidem - Moto E, już wkrótce będą mogły na własnej skórze przekonać się, czy faktycznie jest on taki wyjątkowy. Szczególnie jeśli są klientami sieci Play - to właśnie u w ofercie tego operatora zadebiutuje "rozsądny" smartfon Motoroli

08.07.2014
23:01
Najlepszy z najtańszych smartfonów z Androidem od jutra w ofercie Play
REKLAMA
REKLAMA

Data premiery? Już jutro. Ceny? Bardzo atrakcyjne. W najtańszej taryfie Mix telefon kosztuje zaledwie 269 zł, a w najtańszych abonamentach jego cena waha się od 99 zł do około 169 zł. Wystarczy jednak dołożyć kilka złotych do nieco droższych abonamentach i trudno będzie znaleźć ceny wyższej niż symboliczne 1 zł.

moto e 2

Tym samym przynajmniej klienci Play przestaną mieć dylemat pod tytułem "jaki smartfon z Androidem wybrać za 1zł?". Odpowiedzią będzie praktycznie zawsze telefon Motoroli. Przynajmniej, jeśli pogodzimy się z jego rozmiarami ekranu - co do pozostałych parametrów nie należy mieć większych wątpliwości.

Dla przypomnienia, telefon oferuje nam dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 (z grafiką Adreno 302), 1 GB RAM, 4 GB pamięci multimedialnej ze wsparciem dla kart pamięci do 32 GB, jeden aparat 5MPX, Androida 4.4 z gwarancją aktualizacji i wyświetlacz o przekątnej 4,3" (960x540).

moto e 3
REKLAMA

Podzespoły prawdopodobnie nie należą do imponujących, ale tak samo było również w przypadku Moto G i Moto X. Jednocześnie użytkownicy byli zgodni co do tego, że są to jedne z najpłynniej działających telefonów w swojej klasie.

Oprócz Moto E do oferty Play trafi również Huawei Ascend P7, przeznaczony dla tych, którzy od telefonu wymagają nieco więcej i nieco więcej są też gotowi zapłacić. Jego recenzję możecie przeczytać w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA