REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Google Analytics wreszcie na iOS. W pięknym stylu!

Kiedy w sierpniu zeszłego roku, a potem w maju 2014 Google prezentował odświeżone wersję Analytics dla Androida, zachwytom prawie nie było końca. Prawie, bo usługa ta w dalszym ciągu nie była dostępna dla tabletów i telefonów z systemem iOS. Przynajmniej do teraz.

17.07.2014
14:22
Google Analytics wreszcie na iOS. W pięknym stylu!
REKLAMA
REKLAMA

Osoby prowadzące strony internetowe, posiadające iPhone'a lub iPada i korzystające z tego narzędzia mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Google Analytics można już pobrać na wszystkie mobilne produkty Apple, o ile posiadają system iOS w wersji 6.0 lub nowszej.

google analytics ios

Program powinien zaspokoić potrzeby tych, którzy twierdzili, że brak Analytics na iOS jest niedopatrzeniem, błędem, szokiem lub że jest to jedyna aplikacja, jakiej brakuje im po przesiadce z Androida. Program nie tylko jest funkcjonalny na tyle, na ile funkcjonalna może być aplikacja mobilna, ale jest też porównywalnie atrakcyjny wizualnie.

Możliwości programu, szczególnie tym, którzy czekali na niego z niecierpliwością, nie trzeba szczegółowo tłumaczyć. Tym bardziej, że tak wygodny dostęp do wszystkich informacji, raportów czy powiadomień zdecydowanie lepiej jest mieć zawsze przy sobie, na wyciągnięcie ręki, niż być zmuszonym do uruchamiania komputera czy korzystania z mniej wygodnej przeglądarki.

Google_Analytics_on_the_App_Store_on_iTunes
REKLAMA

Posiadacze iOS - nie ma na co czekać! Można się tylko zastanawiać, dlaczego Google zajęło to tak dużo czasu. Choć trzeba przyznać, że - pomijając opóźnienie - z zadania wywiązali się wzorowo.

Google Analytics jest dostępny za darmo z App Store 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA