Sprzęt  / Relacja

Google I/O 2014 - live blog Spider's Web

214 interakcji
dołącz do dyskusji

To już dzisiaj - dzień, na który czekają wszyscy posiadacze smartfonów z systemem Android i miłośnicy Google'a. Równo o godzinie 18:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencje Google I/O 2014.

Z licznych przecieków, które docierają do nasz ze wszystkich stron, w tym od samego Sundara Pichaia, wiemy już mniej więcej, czego możemy się spodziewać. Do najważniejszych premier dzisiejszego wieczora na pewno trzeba zaliczyć nową wersję Androida, która powinna otrzymać nazwę Lollipop i być oznaczona numerem 5.0. Już wczoraj pisaliśmy o tym, jakich nowości oczekujemy po nowym wydaniu zielonego robota i co najprawdopodobniej zostanie zaprezentowane.

Ciekawie zapowiada się także wypowiedź Pichaia na temat Androida na telewizorach. Być może Google przygotowało specjalną wersję systemu właśnie na nasze odbiorniki, a być może zaprezentowana zostanie nowa przystawka Google TV. Przekonamy się już dzisiaj. Nie sposób też zapomnieć o Android Wear i nowych urządzeniach. Na konferencji powinniśmy zobaczyć zegarki Moto 360 oraz LG G Watch. Jest też spora szansa na to, że Google pokaże całemu światu nowe urządzenie z linii Nexus, a dokładniej tablet Nexus 9 wyprodukowany przez HTC.

My oczywiście będziemy dla Was relacjonować konferencję Google I/O na żywo, a zaraz po jej zakończeniu przeczytacie dokładne informacje na temat zaprezentowanych nowości i nasze felietony na ich temat. Zaczynamy o 18:00 czasu polskiego. Jeśli będzie taka możliwość, to zamieścimy streaming bezpośrednio w tym wpisie.

Google I/O - live blog Spider's Web, start o 18:00

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst