REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Wystarczył jeden dzień, żeby na Kickstarterze Polacy uzbierali kasę na grę SUPERHOT

Wystarczył jeden dzień, żeby na Kickstarterze Polacy uzbierali kasę na grę SUPERHOT
REKLAMA

Zaledwie wczoraj wystartowali z kampanią na Kickastrterze, a już dzisiaj zebrali odpowiednią kwotę, dzięki której pieniądze trafią na ich konto. Mowa o Polakach z firmy Blue Brick i ich grze SUPERHOT.

REKLAMA

O SUPERHOT pisał wczoraj Szymon. To polska gra, o której zrobiło się bardzo głośno i to nie tylko w naszym kraju, ale praktycznie na całym świecie. Silnik Unity w połączeniu z dobrym pomysłem na rozgrywkę i dostępnością, bo gra działała w przeglądarce internetowej, zapewniały temu tytułowi popularność. A zrobili to bez wielkich pieniędzy i kampanii reklamowych.

To jednak twórcom nie wystarczyło. Postanowili zamienić SUPEHOT w grę z prawdziwego zdarzenia, nie zamykając się tylko i wyłącznie w ramach przeglądarki internetowej. Jednak aby było to możliwe, konieczna była całkiem spora suma pieniędzy. Pomysł był prosty – ruszyć z kampanią na Kickstarterze i spróbować od zwykłych ludzi zebrać co najmniej 100 tys. dol.

superhot 2

Kampania w serwisie crowdfundingowym ruszyła... wczoraj. Już wieczorem Polacy mieli uzbierane ponad 25 proc. wymaganej sumy. Dzisiaj Blue Brick ma już pełną kwotę 100 tys. dol., a do końca zbiórki zostało jeszcze 30 dni, więc na pewno na ich koncie będzie zdecydowanie większa suma, a to z kolei szansa na to, że gra będzie jeszcze lepsza.

Pełna wersja SUPERHOT ma mieć wszystko to, co potrzebne jest do osiągnięcia sukcesu – scenariusz, kampanię dla jednego gracza, jeszcze lepszą grafikę, więc broni, więcej, więcej i jeszcze więcej. Twórcy pomyśleli nawet o wsparciu dla Oculus Rift.

REKLAMA

Wersja beta ma się pojawić na Steam najpóźniej za rok, w cenie 14 dol. No to czekamy.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA