REKLAMA

Twoja Muzyka - najciekawsza nowość w nowym Spotify już działa w Polsce

Mała rzecz, a cieszy - tak chyba można opisać najnowszy dodatek w nowej "czarnej" wersji Spotify, który wreszcie pojawił się w Polsce. Chodzi o Twoją Muzykę - nową usługę w aplikacjach Spotify, która debiutowała przy okazji nowego wyglądu serwisu. Jak to jednak zawsze bywa, klienci w Polsce na nowość musieli poczekać dłużej niż klienci w innych regionach świata.

12.04.2014 15.07
Twoja Muzyka – najciekawsza nowość w nowym Spotify już działa w Polsce
REKLAMA

Najpierw nowość włączyła mi się wczoraj w desktopowej wersji Spotify, a dziś, co ciekawe bez aktualizacji aplikacji, pojawiła się w wersji na iOS.

REKLAMA
Twoja Muzyka Spotify  -albumy
Twoja Muzyka Spotify – wykonawcy

Niby nie ma w Twojej Muzyce nic nadzwyczajnego, ale zdecydowanie uprzyjemnia i ułatwia korzystanie ze Spotify. Wcześniej serwis pozwalał jedynie na tworzenie playlist, dzięki którym szybko można było dotrzeć do swoich ulubionych płyt i wykonawców.

To jednak było zdecydowanie za mało, szczególnie że - przynajmniej w moim przypadku - funkcja Odkrywaj, gdzie prezentowane są rekomendacje muzyczne na podstawie historii odsłuchań, średnio sobie radziła.

Twoja Muzyka pozwala na katalogowanie własnej ulubionej muzyki w Spotify. Teraz to już nie tylko playlisty, ale możliwość zapamiętywania ulubionych artystów, by w natychmiastowy sposób mieć dostęp do ich dyskografii. To w połączeniu z możliwością obserwacji artystów, dzięki czemu dostajemy powiadomienia push odnośnie nowościach w ich katalogu, w zasadzie załatwia całość sprawy.

W moim przypadku możliwość zapamiętywania albumów w Twojej Muzyce zdecydowanie odciąży listę playlist. Ja jestem słuchaczem starej daty i playlisty to u mnie praktycznie wyłącznie albumy. Ja tak słucham muzyki - po albumach, nie po kawałkach, czy playlistach na różne okazje.

REKLAMA

Fajnie, że jest możliwość sortowania zarówno albumów, jak i artystów po ostatnio dodanych, czy najczęściej odtwarzanych. Dzięki temu zarówno na desktopie, jak i na urządzeniu mobilnym, mam natychmiastowy dostęp do tego, czego aktualnie słucham.

Powtórzę - niby w tej nowości nie ma nic nadzwyczajnego, ale jednak znacznie umila i ułatwia korzystanie z tego świetnego serwisu streamingu muzyki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA