Operatorzy  / News

Nowy HTC One M8 (2014) dostępny w ofercie Play - znamy dokładne ceny

HTC One M8 już trafił do oferty Play! To naprawdę zaskakujące, że polski operator zareagował tak szybko i pozwolił poznać nam ceny, w jakich kupimy telefon w ofercie abonamentowej.

Zdążyliśmy już przeprowadzić live bloga z premiery HTC One M8, zaś Piotr Grabiec będący w Londynie napisał o nim niemal wszystko, co się dało. Jednak mimo to nie spodziewaliśmy się, że Play dosłownie kilka minut po premierze telefonu ujawni jego ceny w swojej ofercie.

HTC One M8 cennik


Czwarty polski operator zgodnie z zasadą „kuj żelazo póki gorące” postanowił wykorzystać moment zaraz po premierze, czyli chwilę, gdy klienci będą szukać wszelkich możliwych informacji na temat tego telefonu. I muszę przyznać, że mu się udało, bo sam śledzę ten cennik z wypiekami na twarzy.

I choć telefon możemy zamówić już, pojawia się pytanie, kiedy będziemy mogli go odebrać. Tego jeszcze nie wiemy, choć staramy się zdobyć niezbędne informacje. A póki co gratulujemy Playowi błyskawicznej reakcji i mamy nadzieję, że podobne niespodzianki będą nam się zdarzać częściej.

U wszystkich operatorów i w przypadku wszystkich telefonów topowych producentów.

Aktualizacja

Nowy HTC One pojawi się w ofercie T-Mobile w kwietniu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst