Sprzęt  / Relacja

Premiera nowego smartfona HTC One (2014) - live blog Spider's Web

Dzisiaj HTC zaprezentuje nowy smartfon One, o którym wiemy już prawie wszystko. Czy firmie udało się zachować jakieś informacje w tajemnicy?

Nowy smartfon HTC One prawdopodobnie będzie nazywał się tak jak poprzedni. Wyróżniać ma go przedrostek "nowy" lub dopisek "2014", który sugeruje nową edycję. Czy to dobry ruch? Trudno ocenić.

Do tej pory producenci oznaczali nowe flagowe modele kolejnymi nazwami i numerami. Pamiętamy jednak przypadek Apple, który nazwał swój trzeci duży tablet "nowym iPadem". Zagranie interesujące, ale chyba nietrafione, gdyż w kolejnych edycjach zaczęły się pojawiać dodatkowe określenia, jak "mini", "z ekranem Retina" lub "Air". Apple jest na tyle silnym graczem, że może sobie pozwolić na takie eksperymenty. Na nowe produkty firmy z Cupertino czeka ogromna rzesza klientów i żadna premiera nie przechodzi bez echa. Zatem, czy podobna zagrywka w wykonaniu HTC się sprawdzi? Obawiam się, że nie specjalnie.

Premiera nowego HTC One odbędzie się w Londynie. Na miejscu jest już Piotr Grabiec, który dzielnie reprezentuje Spider's Web i szykuje materiały na temat premiery, produktu oraz zadba o pierwsze wrażenia. To wszystko na Spider's Web już po godzinie 16:00.

Zapraszamy Was do wspólnego oglądania i komentowania.

Live blog Spider's Web wystartuje o godzinie 16:00

Czytaj również: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o następcy HTC One, czyli All New HTC One

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst