REKLAMA

Konferencja Apple - live blog Spider's Web

Dzisiejszy poranek i popołudnie należało do Nokii. Jednak wieczorem to Apple skupi na sobie naszą uwagę.

22.10.2013 16.50
Konferencja Apple – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj od rana branża żyje doniesieniami z Abu Dhabi. Przemek Pająk jest na miejscu i zdaje relacje z Nokia World 2013. Finowie pokazali swój pierwszy tablet, duże smartfony i kilka mniejszych telefonów.

Teraz wszystkie oczy zwrócone są w stronę Stanów Zjednoczonych. Apple o godzinie 19:00 wystartuje z własną konferencją. Nie wiemy dokładnie co pokażą Amerykanie. Jednak wszystko wskazuje na to, że będą to nowe tablety iPad. Liczymy zarówno na odświeżone wersje dużego iPada oraz iPada mini. W stosunku do tego drugiego wszyscy mają ogromne oczekiwania. Pierwsza generacja mniejszego iPada sprzedała się wyśmienicie i do teraz generuje dla Apple spore przychody. Wszyscy po cichu liczymy na to, że ekipa Tima Cooka pokaże nam produkt, który będzie lepszy i zaoferuje ciekawe funkcje. No i oczywiście ekran Retina.

Już o godzinie 19:00 wystartujemy z naszym live blogiem.

REKLAMA
apple

Stream na żywo z tego wydarzenia będzie dostępny tutaj - lecz otworzycie go tylko na urządzeniach Apple (OSX, iOS, Apple TV) lub komputerze z Windowsem z zainstalowaną aplikacją Quick Time (jeżeli nie działa na Chrome, spróbujcie na Firefoksie). Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania. Bądźcie z nami!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA