Odbierz darmową prenumeratę Nexto: Newsweek, Przekrój, Do Rzeczy, Wprost, Polityka, wSieci i Uważam Rze

Lokowanie produktu

Razem z firmą Nexto przygotowaliśmy dla Was kolejną paczkę promocyjnych kodów na darmową, 14-dniową prenumeratę i 40-procentowy rabat na pierwszy miesiąc. Dzisiaj proponujemy największe, polskie tygodniki.

13.09.2013 20.39
Odbierz darmową prenumeratę Nexto: Newsweek, Przekrój, Do Rzeczy, Wprost, Polityka, wSieci i Uważam Rze

Już wcześniej proponowaliśmy Wam dzienniki, np. Puls Biznesu, Rzeczpospolitą czy też Dziennik Gazetę Prawną oraz miesięczniki o tematyce internetu, nowych technologii, hobby, sportu i rozrywki. Dzisiaj przyszła kolej na czołowe, polskie tygodniki.

Jak to działa?

Prenumerata Nexto to nic innego, jak prenumerata wybranych gazet i czasopism, tylko że w wersji cyfrowej. Wystarczy, że użytkownik założy konto, podepnie kartę płatniczą i wybierze tytuły, które cyklicznie mają się pojawiać na jego koncie. I to tyle. Warto jeszcze zdecydować się na konkretny sposób czytania. Każdy może przeglądać gazety zarówno poprzez aplikację na komputerze, czytnik w formie webowej, aplikacje na systemy operacyjne Android oraz iOS, a także na czytnikach ebooków, np. Amazon Kindle z automatyczną wysyłką na urządzenie. Proste, łatwe i przyjemne.

nexto-aplikacje

Jednak Nexto to nie tylko wygoda. To także korzyści czysto majątkowe, ponieważ gazety w formie cyfrowej są tańsze niż ich papierowe odpowiedniki. Różnica czasami jest aż tak duża, że w cenie jednej, tradycyjnej gazety, możemy kupić kilka numerów w Nexto.

Promocja i rabat dla Czytelników Spider’s Web!

Każdy z Czytelników Spider’s Web, który skorzysta z jednego z kodów opublikowanych w tym wpisie, będzie mógł odebrać darmowe 14 dni prenumeraty – czyli dwukrotnie więcej, niż w przypadku rejestracji bezpośrednio na stronie Nexto. To jednak nie wszystko – po upłynięciu tych dwóch tygodni użytkownik otrzyma zniżkę w wysokości 40% na pierwszy miesiąc wybranej prenumeraty. Uwaga: jeśli ktoś z Was już wcześniej wykorzystał swój 7-dniowy okres testowy na dany tytuł, to będzie mógł od razu skorzystać z tej 40% zniżki na pierwszy miesiąc.

W momencie zapisania się na wybraną prenumeratę konieczne jest podanie danych swojej karty płatniczej, która pozwala na realizację transakcji internetowych. Może być to karta kredytowa, prepaid lub wybrane karty debetowe – np. taka, którą dokonujecie zakupów w sklepach z aplikacjami. Podanie danych jest konieczne, gdyż po upłynięciu okresu testowego pobrana zostanie pierwsza opłata. Oczywiście przy wcześniejszej rezygnacji pieniądze nie zostaną pobrane z konta.

Pamiętajcie, że nie ma powodu, aby obawiać się tego typu płatności. Na tej samej zasadzie działają sklepy z aplikacjami, np. Google Play czy też serwisy ze streamingiem muzyki, np. Spotify. Jeśli jednak i to was nie przekonuje, to zawsze pozostają karty przedpłacane.

Odbierz darmową prenumeratę tygodników

Tym razem proponujemy Wam tygodniki polityczno-społeczne. Nasza promocja dotyczy 14-dniowej, darmowej prenumeraty, a to oznacza, że aż dwa numery każdego tygodnika możecie mieć zupełnie za darmo. Kody są ważne przez tydzień od daty publikacji tego wpisu, czyli do piątku 20 września 2013 roku.

Przy każdy tytule znajduje się kod. Możecie go zrealizować na dwa sposoby:

1. Możecie wejść na specjalną stronę „Wpisz Kod”, na której – po wcześniejszym zarejestrowaniu lub zalogowaniu – wpiszecie kod, a następnie przejdziecie kolejne kroki

2. Klikając w specjalnie przygotowane linki z kodami w serwisie Spider’s Web

Newsweek Polska

newsweek-nexto

kod promocyjny: swpcsp3tm2em - 14 dni za darmo!
cena: 16 zł / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format:
PDF

Newsweek, obecny w Polsce od 2001 roku, jest najchętniej czytanym polskim tygodnikiem opinii. Co tydzień zapewnia swoim czytelnikom aktualny i wyrazisty obraz polityki, gospodarki, nauki i kultury.

Newsweek od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie już na początku swojego istnienia spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników i od lat zajmuje pozycję lidera czytelnictwa w swoim segmencie. Tytuł – jako pierwszy tygodnik opinii w Polsce – udostępnił multimedialną wersję magazynu na tablety iPad.

Newsweek Polska jest również organizatorem prestiżowych konferencji i rankingów biznesowych, m.in. Przyjazny Bank Newsweeka, 100 Najcenniejszych Firm w Polsce i Odpowiedzialny Biznes Newsweeka.

Więcej informacji na temat tego tygodnika znajdziesz tutaj.

Przekrój

przekroj-nexto

kod promocyjny: swpcp3yzwpb - 14 dni za darmo!
cena: 2,89 złotych / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format: dostępny online

Przekrój to tygodnik dla tych, którzy mają odwagę mieć własne zdanie. Kulturę traktuje ostro, ale kulturalnie. Na rzeczywistość patrzy z dystansem, ale nie dystansuje się od niej. Odkrywa prawdziwe oblicze cywilizacji, analizując ją od środka. O sprawach społecznych pisze bez koloryzowania rzeczywistości. Wie, czemu przede wszystkim należy poświęcić uwagę. Kocha życie, które ma rożne oblicza. I tak nieprzerwanie od 1945 roku, co tydzień!

Więcej informacji na temat tygodnika znajdziesz tutaj.

Do Rzeczy

do-rzeczy-nexto

kod promocyjny: swpcsp34qx7s - 14 dni za darmo!
cena: 10 złotych / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format: 
PDF, EPUB, MOBI, dostępny online

Tygodnik Do Rzeczy to pismo kierowane przez Pawła Lisickiego. Ukazuje się od 25 stycznia 2013 r. Od drugiego numeru ukazuje się w poniedziałki.

Tygodnik konserwatywno-liberalny. Konserwatywny, bo szanujący tradycję chrześcijańską i odwołujący się do sprawdzonych i trwałych zasad etycznych w życiu publicznym. Liberalny - bo popierający wolność gospodarczą. Tygodnik, który ma być wyrazistym głosem w polskiej debacie publicznej.

Na łamach Do Rzeczy publikują dziennikarze związani wcześniej z tygodnikiem Uważam Rze: Paweł Lisicki, Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Cezary Gmyz, Piotr Gabryel, Marek Magierowski, Andrzej Horubała, Waldemar Łysiak, Tomasz Wróblewski, Agnieszka Rybak oraz wielu innych znanych i cenionych autorów.

Więcej informacji na temat tygodnika znajdziesz tutaj.

wSieci

wsieci-nexto

kod promocyjny: swpcsp3ed2dc - 14 dni za darmo!
cena: 3,50 złotych / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format: PDF

Tygodnik W Sieci to odważne pismo młodej Polski - decyzja o zmianie formuły wydawniczej z dwutygodnika na tygodnik i wciąż rosnący zespół redakcyjny, to efekt imponującego sukcesu nowego tytułu – W Sieci, który zadebiutował na rynku prasy w listopadzie 2012 roku i natychmiast zdobył tysiące czytelników i prenumeratorów.

Tygodnikowi W Sieci przybywa nie tylko czytelników, ale również znanych i cenionych autorów. Zespół pisma tworzą: Wiktor Świetlik, Jerzy Jachowicz, Jacek i Michał Karnowscy, Krzysztof Masłoń, Krzysztof Feusette, Piotr Zaremba, Marek Pyza, Piotr Cywiński, Maciej Pawlicki, Krzysztof Czabański, Marzena Nykiel, Dorota Łosiewicz, Ryszard Makowski, Łukasz Adamski, Marcin Fijołek, Marcin Wikło, Anna Sarzyńska, Stanisław Żaryn, Andrzej Rafał Potocki, Roman Graczyk, Robert Mazurek, Paweł Burdzy i Grzegorz Górny. W piśmie na stałe zagościła już lubiana przez Czytelników rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego Z życia koalicji, z życia opozycji. Nie zabraknie też rozmowy Jacka i Michała Karnowskich, rysunkowych komentarzy Michała i Pawła Korsuna oraz charakterystycznej kreski duetu rozmowy Bortosza Sztybora i Marka Oleksickiego.

Więcej informacji na temat tygodnika znajdziesz tutaj.

Wprost

wprost-nexto

kod promocyjny: swpcsp37kyjy - 14 dni za darmo!
cena: 13,10 złotych / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format: 
PDF, EPUB, MOBI, dostępny online

Tygodnik WPROST to jeden z wiodących ogólnopolskich tygodników społeczno-informacyjnych. Ukazuje się od 1982 r. Od stycznia 2013 redaktorem naczelnym WPROST jest Sylwester Latkowski. WPROST jest najbardziej opiniotwórczym polskim tygodnikiem. W 2012 r. inne media powoływały się na publikacje WPROST 2211 razy – wynika z raportów Instytutu Monitorowania Mediów. Dla tygodnika pisze zespół znakomitych dziennikarzy i publicystów, w tygodniku publikują m.in. Magdalena Środa, Szymon Hołownia, Tomasz Jastrun, z redakcją współpracują też: Agata Młynarska, Jarosław Kuźniar, Piotr Najsztub, Karolina Korwin-Piotrowska.

Więcej informacji na temat tygodnika znajdziesz tutaj.

Polityka

polityka-nexto

kod promocyjny: swpcsp3de424 - 14 dni za darmo!
cena: 17 zł / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format:
 PDF, EPUB, MOBI, dostępny online

POLITYKA już od półwiecza towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Pierwszy numer ukazał się w 1957 roku. W 1995 roku POLITYKA prowadzona przez Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego, zmieniła swój format i formułę. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

Więcej informacji na temat tygodnika znajdziesz tutaj.

Uważam Rze

uwazam-rze-nexto

kod promocyjny: swpcsp38c3z8 - 14 dni za darmo!
cena: 2,89 złotych / miesięcznie - dla czytelników Spider's Web rabat 40% na pierwszy miesiąc
format: 
dostępny online

Nowy tygodnik to z jednej strony oferta dla tych, którzy lubią czytać, poszukują ciekawych, pisanych przez najlepszych dziennikarzy, pogłębionych materiałów z wielu dziedzin: m. in. polityki, wiadomości ze świata, kultury, nauki i techniki, stylu życia czy biznesu. Z drugiej strony to głos w debacie publicznej o najważniejszych wydarzeniach, które nas otaczają. Głos konserwatywno-liberalny, ale równie uprawniony jak ten liberalno-lewicowy, dominujący w innych tygodnikach opinii.

Więcej informacji na temat tego tygodnika znajdziesz tutaj.

Mam nadzieję, że propozycje Was zainteresują. Spodziewajcie się też jeszcze dwóch wpisów, w których będziemy opisywać kolejne propozycje dostępne w cyklicznej prenumeracie Nexto. Będziecie mogli czytać je przez 14 dni bez żadnych opłat, a na pierwszy miesiąc prenumeraty otrzymacie 40% rabatu.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu