Odbierz darmową prenumeratę od Nexto i Spider’s Web. Czekają magazyny: PC World, Komputer Świat, Computerworld, Networld i inne

Lokowanie produktu

Jak już wiecie z poprzedniego wpisu Mateusza, polska księgarnia internetowa Nexto oferuje swoim klientom cykliczne cyfrowe prenumeraty na czasopisma. Spider’s Web jest partnerem tej akcji, a w ramach współpracy z Nexto oferujemy naszym Czytelnikom kody promocyjne i rabatowe na wybrane magazyny. Dzięki tym kodom będziecie mogli samodzielnie przetestować usługę, a później uzyskać atrakcyjny rabat.

06.09.2013 20.51
Odbierz darmową prenumeratę od Nexto i Spider’s Web. Czekają magazyny: PC World, Komputer Świat, Computerworld, Networld i inne

W ostatnim wpisie Mateusz opisał dla Was dostępne w ramach usługi Nexto dzienniki. Znalazły się wśród nich takie tytuły jak Dziennik Gazeta Prawna, Puls Biznesu czy Rzeczpospolita. Ja natomiast chcę Wam zaproponować kody zniżkowe na tytuły z innej kategorii, mianowicie “komputery, internet, technologie i informatyka” (chyba najbliższe tematycznie czytelnikom Spider’s Web) oraz “hobby, sport i rozrywka”.

Jak działa cykliczna prenumerata Nexto?

Nexto oferuje usługę cyfrowej prenumeraty cyklicznej, która tak naprawdę nie różni się od klasycznej, analogowej prenumeraty dzienników, tygodników, miesięczników i innych czasopism. Po założeniu konta, podpięciu karty płatniczej i wybraniu określonego abonamentu kolejne wydania wybranych pozycji będą udostępniane użytkownikowi automatycznie w dniu premiery - oczywiście w cyfrowej formie.

Zaprenumerowane czasopisma można czytać na wiele różnych sposób, w tym za pomocą dedykowanych aplikacji mobilnych, jak i np. na czytnikach Kindle. Oprócz wygodnego dostępu do nowych numerów ulubionych czasopism prenumeratą cykliczną Nexto warto zainteresować się jeszcze z jednego względu - czysto finansowego. Jest ona po prostu znacznie tańsza w porównaniu do klasycznych, papierowych wydań. Za taką samą cenę można uzyskać dostęp do kilku numerów, zamiast jednego egzemplarza.

nexto-aplikacje

W ramach naszej współpracy z Nexto proponujemy Wam ciekawe tytuły, z którymi warto się zapoznać. Poniżej koło opisu wybranego wydania znajdziecie kody promocyjne i rabatowe. Zwykli użytkownicy mogą wykorzystać 7 bezpłatnych dni prenumeraty, a po wykorzystaniu naszego kodu ten czas będzie dwukrotnie dłuższy. A to nie koniec bonusów.

Promocja i rabat dla Czytelników Spider’s Web!

Każdy z czytelników Spider’s Web, który skorzysta z jednego z kodów opublikowanych w tym wpisie, będzie mógł odebrać darmowe 14 dni prenumeraty - czyli dwukrotnie więcej, niż w przypadku rejestracji bezpośrednio na stronie Nexto. To jednak nie wszystko - po upłynięciu tych dwóch tygodni użytkownik może otrzymać zniżkę w wysokości 40% na pierwszy miesiąc wybranej prenumeraty. Uwaga: jeśli ktoś z Was już wcześniej wykorzystał swój 7-dniowy okres testowy na dany tytuł, to będzie mógł od razu skorzystać z tej 40% zniżki na pierwszy miesiąc.

W momencie zapisania się na wybraną prenumeratę konieczne jest podanie danych swojej karty płatniczej, która pozwala na realizację transakcji internetowych. Może być to karta kredytowa, prepaid lub wybrane karty debetowe - np. taka, którą dokonujecie zakupów w sklepach z aplikacjami. Podanie danych jest konieczne, gdyż po upłynięciu okresu testowego pobrana zostanie pierwsza opłata. Oczywiście przy wcześniejszej rezygnacji pieniądze nie zostaną pobrane z konta.

Widziałem, że w poprzednim wpisie wzbudziło to Wasze wątpliwości, więc uspokajam - nie ma co się obawiać, gdyż w ten sposób działa multum serwisów internetowych, w tym usługi streamingu muzyki jak np. Spotify. O bezpieczeństwo danych karty płatniczej też nie trzeba się obawiać, ponieważ Nexto korzysta z obsługi płatności PayLane, czyli firmy dobrze znanej Czytelnikom Spider’s Web. Jeśli jednak nadal nie jesteście przekonani, a oferta Nexto Was ciekawi, pomyślcie o bezpiecznych kartach prepaid.

Wszystkie poniższe magazyny możecie czytać przez 14 dni za darmo.

Mateusz polecił Wam kilka dzienników z oferty Nexto, a ja chciałem zaproponować Wam magazyny z innej kategorii. Dotyczą one szeroko pojętych komputerów i internetu oraz motoryzacji i podróży. Jak pisałem wyżej, wymienione poniżej tytuły będziecie mogli testować przez dwa tygodnie od zrealizowania kodu promocyjnego. Kody ważne są przez tydzień od publikacji tego wpisu, czyli do piątku 13.09.2013r. W nadchodzących tygodniach spodziewać możecie się jeszcze trzech paczek z czasopismami, które będziecie mogli zaprenumerować.

Przy każdym tytule znajduje się kod. Zrealizować można go na dwa sposoby:

1. Należy wejść na stronę „Wpisz Kod”, na której po zalogowaniu/rejestracji wpisujemy kod i przechodzimy kolejne kroki.

2. Lub bezpośrednio kliknąć w specjalnie przygotowane linki z kodami w serwisie Spider's Web.

PC World

pc_world-idg-2013_09-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp28c3h4 

Cena: 8,50 zł - dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: PC World to magazyn użytkowników komputerów, którzy chcą uzupełniać swoją wiedzę na temat wykorzystywanego sprzętu i oprogramowania. W każdym numerze znajdują się aktualności, praktyczne porady oraz rzetelne testy przeprowadzone w redakcyjnym laboratorium, które służą pomocą w zakupie odpowiedniego sprzętu.

Stałym tematem jest bezpieczeństwo. Pismo pomaga użytkownikom zabezpieczyć komputer przed atakami z sieci, szpiegami i niechcianą pocztą. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

(disclaimer: w PCW możecie znaleźć artykuły popełnione przez wyżej podpisanego)

Komputer Świat

komputer_swiat-axel_springer_polska-20130902-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp2pjzh3 

Cena: 7,00 zł - dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: Komputer Świat to najpopularniejszy magazyn komputerowy w Polsce. Miesięcznik – wydawany od 1998 roku – stanowi najpełniejsze źródło wiedzy na temat nowych technologii. Komputer Świat porusza kwestie związane z szeroko rozumianą techniką, dlatego artykuły w czasopiśmie dotyczą nie tylko komputerów

Artykuły dotyczą również telefonii komórkowej, Internetu, aparatów fotograficznych i sprzętu audio-wideo. Czytelnicy znajdą w magazynie informacje o rynkowych nowościach, opinie ekspertów, testy sprzętu komputerowego i oprogramowania, a także fachowe porady i wskazówki dotyczące popularnych aplikacji. Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych, ani kodu umożliwiającego dostęp do serwisu www Komputer Świat. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Auto Świat

auto_swiat-axel_springer_polska-20130902-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp2gpqjw 

Cena: 8,00 zł - dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: Auto Świat to najpopularniejszy pod względem czytelnictwa magazyn motoryzacyjny w Polsce. Stworzony w 1995 tytuł zapoczątkował rozwój rodziny Auto Świata, obejmującej również Auto Świat 4x4 i Auto Świat Poradnik. Czytelnicy znajdą w Auto Świecie prezentacje najnowszych samochodów i opisy jazd testowych.

Znaleźć można tutaj raporty o najważniejszych dla kierowców sprawach. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników. Tygodnik Auto Świat jest organizatorem cyklicznych plebiscytów i konkursów dla czytelników, m.in. Narodowego Auto Testu i konkursu Złota Kierownica. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Auto Świat Poradnik

auto_swiat_poradnik-axel_springer_polska-20130801-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp2c8q28 

Cena: 2,20 zł - dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: Auto Świat Poradnik to nowoczesny miesięcznik o charakterze poradniczym. Na stronach magazynu czytelnicy znajdą najbardziej przydatne informacje dotyczące eksploatacji samochodu. Dowiedzą się, jak obniżyć koszty użytkowania auta, poznają techniki i działanie podzespołów, a także prawa i zasady, które znać powinien każdy kierowca.

Na pytania czytelników odpowiadają doświadczeni dziennikarze i eksperci rynku motoryzacyjnego. Pierwszy numer magazynu ukazał się na rynku w 2007 roku. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Top Gear

top_gear-axel_springer_polska-20130814-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp2h2twy 

Cena: 5,00 zł - dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: Top Gear to najlepiej sprzedający się miesięcznik motoryzacyjny w Polsce. Magazyn na licencji BBC obecny jest w Polsce od 2008 r., a w portfolio Ringier Axel Springer Polska od 2011 r. Top Gear prezentuje aktualności ze świata motoryzacji i trendy rynkowe

Szukać tu można też testów samochodów, nowości technologicznych i rynkowych gadżetów. Magazyn ceniony jest za barwne i dowcipnie teksty, a swoją niepowtarzalną formułę zawdzięcza atrakcyjnej szacie graficznej i treściom redakcyjnym tworzonym przez takie gwiazdy, jak Jeremy Clarkson, Richard Hammond czy James May. Magazyny na licencji Top Gear ukazują się w ponad 20 krajach na świecie. Marka powiązana jest z formatem telewizyjnego programu BBC pod tym samym tytułem. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Podróże

podroze-murator-2013_09-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp2rau53 

Cena: 4,00 zł - dodatkowo dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: Miesięcznik Podróże to elegancki magazyn i praktyczny poradnik dla podróżników oraz osób ciekawych świata. Inspiruje marzenia o podróżach i radzi jak je zrealizować. Odkrywa uroki różnych rejonów w Polsce, jak i egzotycznych zakątków na świecie, które warto zwiedzić.

Poleca modne kierunki wyjazdów, znane kurorty, najpiękniejsze ośrodki, ciekawe zabytki. Przybliża strony świata pokazane poprzez historię, kulinaria, film, architekturę, zakupy i rozrywkę. Ponadto w każdym numerze magazynu Podróże praktyczne i sprawdzone porady jak dobrze zaplanować i przygotować się do podróży, gdzie spać, jak dojechać, co zabrać ze sobą na wyprawę. Testy i przeglądy sprzętu turystycznego, opinie ekspertów i podróżników. Czytelnicy Podróży to osoby aktywne, otwarte, które potrafią czerpać radość z życia i działają z pasją! Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Computerworld

computerworld-idg-2013_16-cov

Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp2g29p6 

Cena: 8,90 zł - dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: Tygodnik Menedżerów i Informatyków Computerworld to najbardziej wiarygodne i aktualne źródło informacji o zastosowaniach technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, o dostawcach rozwiązań informatycznych i usług biznesowych, a także o zarządzaniu i trendach gospodarczych. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Networld

networld-idg-2013_07-cov


Kliknij kod i czytaj przez 14 dni za darmo: swpcsp26836n

Cena: 14,15 zł - dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Opis: NetWorld - sieci komputerowe i telekomunikacja to jedyny na polskim rynku miesięcznik poświęcony technologicznym problemom współczesnej teleinformatyki, skierowany do specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za projektowanie, budowę i eksploatację sieci komputerowych oraz systemów telekomunikacyjnych.

NetWorld to również doskonałe źródło wiedzy dla studentów kierunków technicznych specjalizujących się w teleinformatyce. Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

 
Na dzisiaj to by było tyle i mam nadzieję, że propozycje Was zainteresują. Spodziewajcie się też jeszcze trzech wpisów, w których będziemy opisywać kolejne propozycje dostępne w cyklicznej prenumeracie Nexto. Będziecie mogli czytać je przez 14 dni bez żadnych opłat, a na pierwszy miesiąc prenumeraty otrzymacie 40% rabatu.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu