Darmowa prenumerata czasopism i rabaty w Nexto - specjalnie dla Czytelników Spider's Web

Lokowanie produktu
30.08.2013 19.36
Darmowa prenumerata czasopism i rabaty w Nexto – specjalnie dla Czytelników Spider’s Web

Od czerwca Nexto oferuje prenumeraty cykliczne na czasopisma. Spider’s Web został partnerem tej akcji i ma dla swoich Czytelników - czyli dla Was - kody promocyjne i rabatowe na wypróbowanie tejże usługi.

Jak działa cykliczna prenumerata Nexto?

Prenumerata cykliczna cyfrowych treści Nexto nie różni się za bardzo od klasycznej prenumeraty dzienników, tygodników, miesięczników czy tez innych czasopism. Dzięki rejestracji w systemie i podłączeniu do niego swojej karty płatniczej czytelnik automatycznie będzie opłacał dostęp do danego tytułu. W ten sposób w dniu premiery nowego numeru uzyskamy dostęp do cyfrowego egzemplarza i będziemy mógi go przeczytać np. z poziomu urządzenia mobilnego.

Cyfrowa cykliczna prenumerata ma jeszcze jedną zaletę. Poza tym, że jest to wygodny sposób zakupu ulubionych czasopism, możemy sporo zaoszczędzić. Kupując prenumeratę zapłacimy mniej za dostęp do pojedynczego egzemplarza dziennika, tygodnika lub miesięcznika.

nexto

W ramach współpracy z Nexto przedstawimy Wam ciekawe tytuły, które warto sprawdzić i przeczytać. Otrzymacie dostęp do kodów promocyjnych i rabatowych. Zwykli użytkownicy mogą wykorzystać 7 bezpłatnych dni prenumeraty.

Promocja i rabat dla Czytelników Spider's Web!

Czytelnicy Spider’s Web, którzy skorzystają z kodów publikowanych na łamach naszego serwisu będą mogli odebrać darmowe 14 dni prenumeraty oraz 40% zniżki na pierwszy miesiąc prenumeraty. Jeśli ktoś z Was już wcześniej wykorzystał 7-dniowy okres testowy na dany tytuł, to będzie mógł skorzystać z 40% zniżki na pierwszy miesiąc prenumeraty.

Zapisując się na daną prenumeratę należy podać numery karty płatniczej - pozwalającej na realizację płatności internetowych. Po wykorzystaniu okresu darmowego z karty zostanie pobrana opłata za następny miesiąc prenumeraty. Jeżeli wcześniej zrezygnujemy z danej prenumeraty, to opłata nie zostanie naliczona, a my zachowamy pobrane do tej pory czasopisma. Dane karty są bezpieczne - Nexto korzysta z obsługi płatności PayLane - firmy dobrze znanej Czytelnikom Spider’s Web.

Wszystkie poniższe gazety możecie czytać przez 14 dni za darmo.

Na początek chciałem Wam polecić kilka dzienników. W końcu dzienniki idealnie nadają się do przetestowania darmowej prenumeraty. Będziecie mogli przez czternaście dni czytać poniższe tytuły. Kody są ważne przez tydzień, czyli do piątku 06.09.2013 r. W ramach współpracy Nexto i Spider’s Web, przygotujemy dla Was jeszcze cztery paczki z ciekawymi czasopismami do zaprenumerowania.

Kody można realizować na dwa sposoby:
1. Należy wejść na stronę "Wpisz Kod", na której po zalogowaniu/rejestracji wpisujemy kod i przechodzimy kolejne kroki.
2. Lub kliknąć bezpośrednio w link, który po zalogowaniu/rejestracji przeniesie nas bezpośrednio do strony z promocją. Link budujemy w prosty sposób: https://www.nexto.pl/klub/wpisz_kod.xml?code=TUTAJ_KOD. Dla ułatwienia linki umieszczone w poniższych kodach przygotowałem dla Was według powyższych wytycznych.

Dziennik Gazeta Prawna

dziennik gazeta prawana

Kod promocyjny: swpcsp1t7cz5 - 14 dni za darmo!

Cena: 89,90 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF, EPUB, MOBI, dostępny online

Codziennie:
- komplet aktualnych wiadomości o biznesie, finansach, podatkach, pracy i prawie gospodarczym
- informacje i komentarze do wydarzeń ekonomicznych
- przejrzyste interpretacje przepisów prawa
- analizy, opinie ekspertów, praktyczne porady
- najnowsze wydarzenia z kraju ze świata, które mają wpływ na poziom życia i dobrobytu

Gazetę wzbogacają: dodatki specjalistyczne tylko dla prenumeratorów, niedostępne w kiosku: Księgowość i Podatki uzupełniony o dodatek Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i Płace uzupełniony o dodatek Ubezpieczenia i Świadczenia; W każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej oraz ciekawe dodatki: Kultura i Program TV, Prawo na co dzień.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Kurier Poranny

kurier poranny

Kod promocyjny: swpcsp1day28 - 14 dni za darmo!

Cena: 25 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF

Kurier Poranny jest gazetą Białegostoku - stolicy województwa podlaskiego. Ukazuje się już od ponad 20 lat. To tu sprzedaje blisko 85 proc. swego nakładu i jest liderem wśród lokalnych tytułów.

Dziennik chce pokazywać białostoczanom i mieszkańcom Podlasia, że ich aspiracje i marzenia są realne, a oni oraz ich małe ojczyzny zasługują na kontynuowanie przemian. Chce dostarczać Czytelnikom nowoczesną gazetę, równocześnie z szybkim, ciekawym i skutecznym portalem internetowym.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Parkiet

parkiet

Kod promocyjny: swpcsp1uwb9k - 14 dni za darmo!

Cena: 94,99 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: dostępny online lub na urzadzeniach z Androidem/iOS

Parkiet jest jedynym dziennikiem ogólnopolskim specjalizującym się tak szeroko w tematyce rynku kapitałowego i zagadnieniach gospodarczo-finansowych. Codziennie dostarczamy najważniejsze informacje dotyczące gospodarki, finansów i rynku kapitałowego, niezbędne dla przedsiębiorców, menedżerów i inwestorów w prowadzeniu interesów i podejmowaniu decyzji finansowych i inwestycyjnych.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Puls Biznesu

puls biznesu

Kod promocyjny: swpcsp1yz93n - 14 dni za darmo!

Cena: 119,33 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: dostępny online lub na urzadzeniach z Androidem/iOS z aplikacją Nexto Reader

„Puls Biznesu” to jedyny dziennik w Polsce poświęcony wyłącznie tematyce gospodarczej. Informuje o bieżących wydarzeniach z punktu widzenia polskich przedsiębiorców, pomagając menadżerom i właścicielom firm w codziennym prowadzeniu biznesu. Prognozuje i analizuje, w jaki sposób wydarzenia z dziś wpłyną na świat biznesu jutro, a wszystko w zwięzłej i przejrzystej formie.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Rzeczpospolita

rzeczpospolita

Kod promocyjny: swpcsp1dtqps - 14 dni za darmo!

Cena: 84,87 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: dostępny online lub na urzadzeniach z Androidem/iOS z aplikacją Nexto Reader

Rzeczpospolita jest ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym dla ludzi biznesu. Każdego dnia podaje sprawdzone i obiektywne wiadomości z kraju i z zagranicy oraz dostarcza kompletnych informacji z zakresu ekonomii i prawa.
Rzeczpospolita pozwala czytelnikom na bieżąco śledzić sytuację finansową na polskim i światowym rynku oraz zmiany zachodzące w krajowym i unijnym prawie.
Większość menedżerów podejmuje kluczowe decyzje inwestycyjne w oparciu o informacje pochodzące z Rzeczpospolitej.

Opiniotwórczy i biznesowy charakter uzupełnia nowoczesny i przejrzysty layout. W 2006 roku doceniło to Society for News Design przyznając tytuł „Najlepiej zaprojektowanej gazety świata”. Szatę graficzną Rzeczpospolitej wyróżniło również jury konkursu „GrandFront 2005”, nagradzając ją za szczególnie udany mariaż sztuki projektowej, redakcyjnej i edytorskiej.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Dziennik Wschodni - Lublin miasto

dziennik wschodni lublin

Kod promocyjny: swpcsp1zy89t - 14 dni za darmo!

Cena: 25 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF

Przyjazny Czytelnikom, rodzinny i nowoczesny – taki jest Dziennik Wschodni, największa gazeta regionalna w województwie lubelskim.

Profesjonalny zespół przygotowuje pięć wydań w tygodniu oraz sobotni tygodnik. Każdego dnia oferujemy Czytelnikom najbogatszy serwis informacyjny z terenu całego województwa. Dodatkowo dla największych miast w regionie tworzymy specjalne strony zawierające wyłącznie informacje lokalne.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Nowa Trybuna Opolska - Opolska

trybuna opolska opole

Kod promocyjny: swpcsp1ak6x9 - 14 dni za darmo!

Cena: 25 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF

Nowa Trybuna Opolska jest najpopularniejszą gazetą w województwie opolskim i jedynym wychodzącym tu dziennikiem regionalnym. W naszej codziennej pracy słowo region jest dla nas najważniejsze. Ono stanowi podstawę wszystkich podejmowanych przez nas działań. Wiarygodność, lokalność i bycie blisko spraw Czytelników to największe wartości gazety.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

Głos Dziennik Pomorza - Głos Szczeciński

Kod promocyjny: swpcsp1c52u5 - 14 dni za darmo!

Cena: 25 zł / mies - dla Czytelników Spider's Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF

Głos Szczeciński to regionalny dziennik ukazujący się na Pomorzu Zachodnim. Od roku 2007 jest obok Głosu Koszalińskiego i Głosu Pomorza jedną z trzech mutacji Głosu – Dziennika Pomorza. Dziennikarze Głosu Szczecińskiego z uwagą przyglądają się i relacjonują bieżące wydarzenia w dawnym województwie szczecińskim. Głos Szczeciński jest zawsze blisko swoich czytelników, dostarczając im najświeższych informacji.

Więcej informacji na temat tego czasopisma znajdziesz tutaj.

To tyle na dzisiaj. W kolejnych czterech wpisach poświęconych cyklicznej prenumeracie Nexto przygotujemy dla Was inne tytuły, które będziecie mogli czytać przez 14 dni za darmo, a następnie zakupić je z 40% rabatem.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu