REKLAMA

Ewa Lalik odchodzi ze Spider's Web

Drodzy Czytelnicy, pragnę Was poinformować, że Spider's Web zakończył dzisiaj współpracę z Ewą Lalik. Dziękuję Ewie za 2,5 roku ciężkiej pracy i życzę Jej powodzenia w nowych przedsięwzięciach.

01.07.2013 14.39
Ewa Lalik odchodzi ze Spider’s Web
REKLAMA

Spider's Web i ja osobiście wiele zawdzięczamy Ewie Lalik. Miejsce, w którym jest dzisiaj nasz blog jest w równej mierze zasługą moją i świetnej ekipy blogerów, jak i Ewy Lalik. To Ewa w głównej mierze organizowała Redakcję Spider's Web w zasadzie od momentu, w którym do nas w 2010 r. dołączyła. Od dłuższego czasu silną ręką prowadziła Redakcję Spider's Web jako redaktor prowadząca zwalniając mnie z tego trudnego obowiązku i pozwalając na zajmowanie się innymi, równie odpowiedzialnymi zadaniami.

REKLAMA

Żywię przy okazji silne wewnętrzne przekonanie, że tak jak Spider's Web wiele zyskał na współpracy z Ewą Lalik, tak Ewa Lalik również zyskała wiele dzięki tej współpracy. Jestem przekonany, że doświadczenie, które Ewa wyniosła z pracy dla Spider's Web będzie procentowało na całe Jej dalsze życie. Życzę Ewie, aby wszystkie plany, które miała i pielęgnowała w sobie mogły być z sukcesem realizowane.

Tymczasem do czasu ogłoszenia dalszych decyzji, obowiązki redaktora prowadzącego Spider's Web przejmuję ja. Pomagać mi będą Mateusz Nowak, który był dotychczas zastępcą Ewy Lalik oraz Damian Jaroszewski, który tymczasowo będzie pełnił funkcję zastępy redaktora prowadzącego.

REKLAMA

Ewa Lalik odchodzi także z sPlay, gdzie była wydawcą serwisu. Jej obowiązki przejmuje Jakub Kralka, który dotychczas był redaktorem prowadzącym sPlay, Od teraz będzie łączył obie funkcje.

Was Drodzy Czytelnicy, proszę o wyrozumiałość. Nie ukrywam, że to dla nas trudna sytuacja, z którą w najbliższym czasie będziemy musieli sobie poradzić. Jestem pewien, że z Waszą pomocą nam się to uda.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA