1. Spider's Web
  2. Technologie

Moskwa o… nawigacji finansowej z nowym mBankiem

Lokowanie produktu

Jednym z nowych elementów w nowym mBanku będzie mNawigacja Finansowa. To właśnie tę nowość miała okazję przetestować Alina Moskwa na blogu DesignYourLife.

28.05.2013
16:39
Moskwa o… nawigacji finansowej z nowym mBankiem

Czym jest mNawigacja Finansowa?
Jest to przygotowany przez mBank system transakcyjny, który w intuicyjny sposób pomaga nam zapanować nad naszym miesięcznym budżetem. Pozwala na śledzenie swoich wydatków, porządkowanie ich i dodawanie do konkretnych kategorii. System pokazuje nam również czy jeszcze mieścimy się w swoim budżecie, czy np. któryś z wydatków przekroczył założony poziom.

O tym, jak w praktyce działa taki system zarządzania własnym budżetem bezpośrednio z poziomu własnego konta osobistego przeczytacie na blogu Aliny.

Dodatkowo przy okazji tego testu, Alina organizuje konkurs, w którym do wygrania jest SmartPeny WiFi Lifescribe o wartości 789 zł. Nagrody są dwie, więc przy okazji całkiem spora szansa na wygraną.

* Spider’s Web jest głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank. Więcej szczegółów tutaj. Poprzednio pisaliśmy o mOKAZJACH, a także polecaliśmy wpisy Artura Kurasińskiego o tym, jak wygląda nowy mBank od środka, Pawła Lipca o tym, jak działa wyszukiwarka w nowym mBanku oraz Jacka Gadzinowskiego o tym, jak wyglądają przelewy w nowym mBanku.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze