1. Spider's Web
  2. Technologie

Gadzinowski o tym, jak wyglądają przelewy w nowym mBanku

Lokowanie produktu

Przelewy - to jedna z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsza czynność, jaką wykonujemy w bankach. W bankach online interfejs użytkownika związany z przelewami jest jednym z kluczowym aspektów całości serwisu. O tym, jak przelewy wyglądać będą w nowym mBanku pisze Jacek Gadzinowski na swoim blogu.

21.05.2013
12:29
Gadzinowski o tym, jak wyglądają przelewy w nowym mBanku

Co zatem zmieniło się w przelewach w mbanku?

Funkcjonalnie:
- ograniczono liczbę klików do trzech (by zrealizować przelew)
- zadbano o to, aby system zapamiętał maksymalną liczbę danych, które klient już podał podczas wykonywania różnych operacji
- umożliwiono rejestrowanie transakcji, które robi się wielokrotnie, dzięki funkcji podpowiadania
- popracowano nad intuicyjnścią – klient nie musi wiedzieć, co to jest przelew SEPA, czy SORBNET, wie o tym Bank i gdy klient wypełnia formatkę, to otrzymuje informację, co ma wybrać i aby w pełni zrozumiał, co każdy przelew mu daje
- bank sam policzy i podpowie ile kosztować będzie nas przelew. Już nie trzeba szukać tych danych po serwisie lub dzwonić do infolinii.

Tekst oraz konkurs znajdziecie na Gadzinowski.pl - Przelewajcie, przelewajcie… czyli o przelewach w nowym mBank.

* Spider's Web jest głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank. Więcej szczegółów tutaj. Poprzednio pisaliśmy o mOKAZJACH, a także polecaliśmy wpisy Artura Kurasińskiego o tym, jak wygląda nowy mBank od środka i Pawła Lipca o tym, jak działa wyszukiwarka w nowym mBanku.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze