1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Telefony Nokia: Aparat

Lokowanie produktu

Obecnie trudno wyobrazić sobie smartfon czy telefon komórkowy bez aparatu fotograficznego. Smartfony, w tym i Nokia Asha stały się aparatami fotograficznymi, który nosimy cały dzień przy sobie. Nokia Asha 311, która przypadnie do gustu również najmłodszym użytkownikom, pozwoli rozpocząć przygodę z fotografią.

12.04.2013
15:40
Telefony Nokia: Aparat

Model wyposażony w 3-calowy dotykowy ekran, który dzięki bardzo dobremu stosunkowi funkcji w stosunku do ceny może być doskonałą propozycją dla najmłodszych użytkowników. Smartfony Nokia Asha oferują nie tylko dostęp do darmowej puli aż 40 mobilnych gier od EA, ale także dobre możliwości muzyczne, a dzięki możliwości użycia karty pamięci całą naszą audiotekę możemy mieć zawsze przy sobie.

Na karcie pamięci znajdzie się jednak nie tylko muzyka, ale również zdjęcia wykonywane przez smartfon Nokia Asha. Dzieci, w porównaniu do wielu dorosłych, nie mają oporów, by zarówno pozować do zdjęć, jak i robić wiele zdjęć.

Każdy przyszły fotograf musiał kiedyś od czegoś rozpocząć swoją przygodę z robieniem zdjęć. Obecnie przygodę z tą dziedziną sztuki wiele osób będzie rozpoczynało wykonując pierwsze zdjęcia przy użyciu smartfonu. Dzięki temu w każdej chwili można sięgnąć po aparat, by uwiecznić ciekawe wydarzenia na zdjęciach, a później podzielić się tak wykonanymi fotografiami z najbliższymi nam osobami. Obecnie możemy wykonywać zdjęcia nie martwiąc się o koszty filmu oraz jego wywołania, warto zatem skorzystać z tej możliwości i jak najczęściej używać aparatu fotograficznego obecnego w smartonach Nokia Asha oraz Nokia Lumia.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu