1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nokia Asha dla fanów muzyki

Lokowanie produktu

Każdego dnia słuchamy muzyki odtwarzając pliki muzyczne czy słuchając radia. Jeśli posiadasz smartfon Nokia Asha Twoja muzyka zawsze będzie tam, gdzie ty.

09.04.2013
15:16
Nokia Asha dla fanów muzyki

Rozrywka, jaką dostarczają telefony Nokia Asha posiadające darmowy dostęp do aż 40 gier od EA to nie wszystko. Korzystając np. z Nokii Asha 311 o wyświetlaczu mierzącym 3 cala przekątnej, której sercem jest 1 GHz procesor, a komunikację z internetem zapewnia m.in. moduł Wi-Fi, możemy pobierać aplikacje, które mogą nam ułatwiać codzienne czynności, ale jeśli jesteśmy np. najmłodszymi użytkownikami smartfonów z serii Asha mogą też służyć nam do nauki.

Po każdej nauce, czy obowiązkach przychodzi jednak czas na relaks i czas dobrej zabawy. Nic tak nie relaksuje czy motywuje do działania jak ulubiona muzyka. Nokia Asha 311 pozwala na odtwarzanie do 40 godzin muzyki, którą możemy mieć zapisaną na karcie pamięci. Dzięki temu już zawsze ulubione płyty będziemy mieli pod ręką, by ich posłuchać w dowolnej chwili.

Między innymi dlatego telefony Nokia Asha to urządzenia zarówno dla młodszych i starszych użytkowników. Atrakcyjna cena smartfonów sprawia, że mogą być one dobrym wyborem dla najmłodszych członków rodziny. Wystarczy spojrzeć na poniższy materiał wideo, by zobaczyć, że niejedne urodziny mogą odbyć się przy akompaniamencie muzyki odtwarzanej np. ze smartfonu Nokia Asha 311 lub Asha 206 przeznaczonego dla osób ceniących sobie tradycyjną klawiaturę alfanumeryczną w telefonach komórkowych.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu