1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nokia Asha - darmowe gry od EA!

Lokowanie produktu

Linia telefonów Asha w portfolio firmy Nokia zajmuje szczególne miejsce. Urządzenia te są pomostem pomiędzy tradycyjnymi telefonami komórkowymi, a smartfonami Lumia z systemem Windows Phone. Telefony Asha oferują wiele możliwości, które powinny zadowolić nawet wymagające osoby, ale dzięki swojej przystępnej cenie mogą doskonale się sprawdzić jako pierwszy telefon dla dziecka, w szczególności, że oferują najmłodszym użytkownikom solidną porcję rozrywki.

05.04.2013
16:19
Nokia Asha – darmowe gry od EA!

Najnowsze telefony Nokia Asha, takie jak model Asha 306, 308, 309 czy 311 zostały wyposażone w ekrany dotykowe, dzięki czemu przeglądanie stron internetowych oraz korzystanie z aplikacji mobilnych nie będzie sprawiało problemów. Telefony Asha pozwalają również w prosty sposób korzystać z sieci społecznościowych za pomocą aplikacji mobilnych, a wydajna przeglądarka internetowa Nokia Browser pozwoli bez obawy o koszty korzystać z zasobów internetu. Jeśli jednak ktoś potrzebuje telefonu z tradycyjną klawiaturą lub klawiaturą QWERTY to również znajdzie w ofercie Nokia coś dla siebie, jak np. model Asha 300.

Warto również wspomnieć o tym, że z myślą o najmłodszych użytkownikach smartfonów Nokia ich producent postanowił zaoferować wszystkim nabywcom Nokii Asha darmowy dostęp do zestawu aż 40 gier od EA. Wśród gier, jakie znajdą nabywcy smartfonów Asha znajdują się takie hity jak: Simsy, Need for Speed czy nieśmiertelny Tetris.

Czy telefony z serii Asha oraz dostępne gry wzbudzają zainteresowanie dzieci? Odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi – zdecydowanie tak, co doskonale pokazuje poniższy materiał wideo.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu