1. Spider's Web
  2. Nauka

Głosuj na nas i wygrywaj w akcji "Fani testują... Nowy Ford Kuga"

Lokowanie produktu

W miniony weekend odbył się ostatni etap akcji „Fani testują… Nowy Ford Kuga”. My testowaliśmy go tydzień wcześniej i na łamach Spider’s Web podzieliliśmy się obszerną recenzją tego crossovera. Teraz czas na zadanie dla Was.

22.04.2013
15:36
Głosuj na nas i wygrywaj w akcji „Fani testują… Nowy Ford Kuga”

Na fanpage’u Forda znajdziecie dedykowaną aplikację „Fani testują… Nowy Ford Kuga”. Możecie w niej podejrzeć filmy z wykonywania poszczególnych zadań testowych przez drużyny stworzone z fanów Forda i blogerów. Przede wszystkim jednak facebookowa aplikacja pozwala na wzięcie udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jeden z 50 zestawów Bluetooth Samsung HM1100.

FORD KUGA FB  4

Aby wziąć udział w zabawie należy obejrzeć materiały wideo z testów, a następnie przydzielać punkty za wykonane zadania odpowiednio uzasadniając swoją ocenę. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

FORD KUGA FB 8

Do aplikacji warto zajrzeć chociażby dla samych filmów, w których fani forda i blogerzy zmagają się często z dość nietypowymi zadaniami testowymi. A przy okazji można zgarnąć praktyczną nagrodę.

FORD KUGA FB 2

Podczas głosowania pamiętajcie także o reprezentancie Spider’s Web, czyli mojej skromnej osobie. Jeśli zainteresował Was sposób wykonania zadania testującego możliwości Nowego Forda Kuga, oceńcie i w 200 znakach uzasadnijcie swoją decyzję.

Powodzenia!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu