REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Blogerem miesiąca na Blog Forum w marcu zostaje...

Szalony to był miesiąc. Zwłaszcza jego końcówka, kiedy to rozpętała się afera wokół nc+ i warunków migracji na nowe oferty. Właśnie ten temat poruszył na Blog Forum Spider's Web Paweł Kamiński. Poruszył tak dobrze i w tak celny sposób, że został blogerem miesiąca!

02.04.2013
17:18
Blogerem miesiąca na Blog Forum w marcu zostaje…
REKLAMA

Tekst "Nieczyste zagrywki nc+" Pawła stał się jednym z najgorętszych materiałów marca. Paweł opisał sposób, w jaki nc+ podeszła do powiadomienia klientów telewizji n i Cyfry+ na nowe oferty nc+, celnie zauważając nawet takie pozorne szczegóły, jak zapis dat, brak odpowiedzi klienta i nieregulaminowe rozmowy telefoniczne poświadczające zaakceptowanie 18-miesięcznej, nowej umowy.

REKLAMA

"Nieczyste zagrywki nc+" odbiły się szerokim echem w mediach. Paweł cytowany był na wielu serwisach, a gazeta.pl przeprowadziła z Pawłem rozmowę zauważając, że jako pierwszy zauważył problem z migracją.

REKLAMA

Jednak to nie pierwszy tekst Pawła na Blog Forum, i nawet nie pierwszy, który powędrował w świat. Propozycja bojkotu kin i niezadowolenie z długich reklam przed filmami, na które i tak kupuje się drogie bilety, też zostały zauważone szerzej.

Pawłowi serdecznie gratulujemy i wysyłamy bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp ufundowany przez partnera Blog Forum Spider's Web, firmę Nokia. I zachęcamy do odwiedzania oraz pisania na Blog Forum!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA