Blog Forum

Bojkotujemy reklamy w kinie!

Dzisiaj chciałem wezwać Was do protestu. Na barykady!!! Nie dalej jak wczoraj kolejny raz „kiniarze” przeciągnęli cienka linię rozsądku. Reklamy przed filmem Drogówka trwały 24minuty. W związku z tym, ze znajomymi od dzisiaj rozpoczynamy zwykły protest obywatelski. Za każdym razem gdy będziemy w kinie, na sale wchodzimy 20 minut po „zaplanowanym” terminie i czasie seansu. Dlatego proszę Was zróbmy wreszcie coś, bo za lat kilka będą nam w kinie przerywać filmy. Przestańmy przychodzi do kina na reklamy. Na seanse wchodzimy na tylko na film.

Najbardziej boli mnie to, iż chce być UCZCIWY i zapłacić za cudza prace 30zł, mimo iż świetna kopia w full HD takivh filmów jak Argo, Poradnika, Niemożliwego, Wroga, Nędzników, jest w internecie na jeden klik. Nie może być tak, by UCZCIWI mieli gorzej. Dlaczego drodzy kiniarze i dystrybutorzy wpychacie resztki fanów X Muzy w ręce piratów?

Zapraszam tez do polubienie projektu na facebooku czym będzie tym większa siłę będziemy stanowić. Czas by powróciły czasy TYLKO 3-5 trailerów przed seansem.

Kolejna rzeczą z która zamierzamy walczyć to reklamy przymusowe w wydaniach filmów na DVD i Bluray. Proszę o podawanie wydawców i filmów w których się z praktyka spotkaliście.

Adres do polubienia:
www.facebook.com/pages/Bojkotujemy-reklamy-w-kinie/410368142386688

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst