REKLAMA

Samsung Galaxy S IV - zapraszamy na relację live blog i wideo!

To już dzisiaj! Dziś (w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego) Samsung zaprezentuje nową odsłonę hitowej serii Galaxy S i bezpośredniego następcę świetnie przyjętego na rynku smartfona Galaxy S III. Na miejscu w Nowym Jorku premierę z ramienia Spider's Web śledzić będzie Ewa Lalik. My zapraszamy wszystkich naszych Czytelników na naszą relację live z tego wydarzenia. Startujemy… krótko przed północą. Mamy nadzieję, że tę noc spędzicie - przynajmniej jej część - z nami! :)

14.03.2013 22.30
Samsung Galaxy S IV – zapraszamy na relację live blog i wideo!
REKLAMA

W jaskini lwa, na amerykańskiej ziemi

REKLAMA

Samsung zdecydował się zorganizować światową medialną premierę Galaxy S IV. To czytelny sygnał w kierunku głównego amerykańskiego konkurenta koreańskiego giganta, firmy Apple, który zdaje się sugerować - hej, idziemy po klientów waszego iPhone'a! Dotychczas wszystkie poprzednie modele serii Galaxy S sprzedawały się gorzej od iPhone'a, mimo tego, że to Samsung od roku jest światowym liderem rynku smartfonów. Czy teraz będzie inaczej? Wiele zależy od samego Galaxy S IV.

Z tego co wiemy z oficjalnych i nieoficjalnych przecieków Samsung Galaxy S IV nie będzie się zbytnio różnił wizualnie od swojego poprzednika Galaxy S III, który wyznaczył linię wzornictwa dla kolejnych hitowych pozycji w ofercie Koreańczyków: Note'a II oraz tabletu Galaxy Note 8.0. To sugerowałoby, że mimo spektakularnych próśb i sugestii Naszej Koleżanki Ewy, Samsung nie porzuci plastiku, którym wciąż chce wykańczać swoje smartfony, mimo tego, że konkurencja w segmencie premium wybiera nieco bardziej szlachetne materiały.

Wiemy również na 99%, że Galaxy S IV będzie obsługiwał rewolucyjnie nową (no, to się potwierdzi bądź nie dopiero wtedy, gdy będziemy to mogli sprawdzić "naocznie", osobiście) funkcję śledzenia ruchów gałek ocznych do przewijania zawartości wyświetlanej na ekranie smartfona. Zapewne urządzenie będzie również wyposażone w topowe technologiczne bebechy na rynku.

Mimo tego - jak to się dziś mówi:

to wszystko "mao".

Samsung musi czymś zachwycić, by rzucić świat na kolana i zepchnąć do narożnika Apple'a z jego iPhone'em.

Zresztą Apple już reaguje dość nerwowo. Jak Filip z konopi z dzisiejszego "Wall Street Journal" wyskoczył wiceprezes Apple ds. marketingu, Phil Schiller, który przypuścił ostry atak słowny na Androida.  Oczywiście atak ten - jak to zawsze w zwyczaju Apple'a ma miejsce o sporym potencjale medialnym - przypuszczony został "przypadkowo" na dzień przed premierą Galaxy S IV.

No nic, to tylko podgrzewa i tak już gorącą atmosferę przed dzisiejszą premierą medialną Galaxy S IV.

Bądźcie z nami tej nocy!

REKLAMA

W tym wpisie pojawi się nasza tekstowo-obrazkowa relacja live z tego wydarzenia na wzór tych, które prowadziliśmy m.in. przy okazji (niby)premiery PlayStation 4 oraz ostatniej konferencji Facebooka. Przyjęliście je całkiem dobrze, więc idziemy za ciosem!

Będzie tu także stream wideo, więc obok naszych komentarzy i zdjęć, będziecie mogli razem z nami oglądać premierę SGS4 na żywo.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA