REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

nc+: Pakiety od 39 zł, 50 kanałów HD oraz mediaBOX+

Nie ma dnia bez doniesień o ofercie nc+. Śmiało można okrzyknąć to najgorętszą premierą w branży telewizyjnej od lat. Jednocześnie nie pojawiło się zbyt wiele przecieków, jednak na dzień przed startem sama platforma zdradza szczegóły.

20.03.2013
15:56
nc+: Pakiety od 39 zł, 50 kanałów HD oraz mediaBOX+
REKLAMA

Od blisko dwóch tygodni w sieci można dostrzec banery promujące nc+. Do tej pory koncentrowały się one na promocji bogatej oferty i możliwości wyboru. Podkreślano też połączenie oferty sportowej z kanałów Canal+ i telewizji n. Dziś pojawiły się kolejne, które zdradzają nieznane do tej pory szczegóły na temat oferty nc+.

REKLAMA
nc+ oferta ceny

Pojawiły się pierwsze informacje o cenach. Pakiety nc+ będą oferowane od 39 złotych miesięcznie. W podobnej cenie oferowany był do tej pory pakiet Start HD w platformie n oraz Canal+ Start HD w ofercie Cyfry+. Cyfra+ oferowała jednak jeszcze promocyjne pakiety Start HD za 14 złotych i Kompakt HD za 38 złotych.

Taki sam próg startowy ma także pakiet Familijny HD w Cyfrowym Polsacie. Otwarte pozostaje pytanie, czy nc+ zdecyduje się uatrakcyjnić w jakiś sposób ofertę telewizji na kartę, czy projekt ten będzie traktowany „po macoszemu”.

nc+ oferta

Banery zdradzają kolejną ważną informację, jaką jest liczba kanałów w wysokiej rozdzielczości. Według zapowiedzi ma być ich aż 50. To całkiem sporo. W ofercie Cyfrowego Polsatu aktualnie znajduje się 36 kanałów HD (w tym 4 erotyczne). Największa sieć kablowa UPC Polska oferuje 35 stacji w wysokiej rozdzielczości, a Vectra 40. Do tej pory liderem pod względem ilości kanałów nadawanych w HD była telewizja n z 41 kanałami.

Wiemy, że dojdzie do przetasowania kanałów. W ofercie nc+ pojawią się dwie nowe stacje Canal+ Family. Brakuje jednak jakichkolwiek informacji na temat kanałów od innych nadawców, mam nadzieję, że będą tutaj niespodzianki.

nc+ oferta

Warto pamiętać jednak o tym, że w kanałach telewizyjnych nie liczy się ich ilość, a jakość. Ilość dobrze się sprzedaje, ale ostatecznie użytkownicy pragną mieć co oglądać i najlepiej, by obraz na kanałach HD był rzeczywiście w wysokiej rozdzielczości i jakości.

mediabox_nc+
REKLAMA

Oficjalne szczegóły jutro, jednak już dziś w sieci pojawiły się informacje o tym, że nowa oferta będzie dostępna w punktach sprzedaży jutro od godziny 12. Największym smaczkiem z zasobów internetowych for jest zdjęcie dekodera nc+. Nowe urządzenia ma nosić nazwę mediaBOX+. Wygląda on na udoskonaloną wersję nboxa. Na zdjęciu widać też kartę dostępową oraz pilot.

Wszystko wyjaśni się już jutro. Najważniejsze, by ceny najwyższych pakietów były rozsądne, oferta nc+ bogata, a możliwości dekodera spore.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA