REKLAMA

Wiemy kiedy ruszy nc+! Będzie nowy dekoder i nowe kanały

Zaczęło się, a właściwie rozpocznie się wiosną. Ruszyła kampania promocyjna nowej platformy satelitarnej nc+ będącej połączeniem telewizji n orazy Cyfry+. Nowa oferta dostępna będzie już 21 marca, czyli w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny.

09.03.2013 08.53
Wiemy kiedy ruszy nc+! Będzie nowy dekoder i nowe kanały
REKLAMA

Od uruchomienia prostej strony internetowej oraz kampanii w sieci i telewizji rozpoczął się konsumencki start platformy nc+. Wbrew wcześniejszym przewidywaniom nazwa pozostaje bez zmian, to nc+ promowana jest jako „nowa definicja rozrywki”.

REKLAMA

Serwis HDTVpolska umieścił na YouTube spot, który można zobaczyć w telewizji. Choć nie zdradza on wiele w swoim głównym przekazie, to można zauważyć zupełnie nowy dekoder oraz kilka nowych kanałów z grupy Canal+. W ramach paczki pojawią się prawdopodobnie takie stacje telewizyjne jak Canal+ Family 1/2/3 czy Canal+ Film. Kanały te prawdopodobnie zastąpią obecne stacje nPremium dostępne w telewizji n. W ofercie nc+ będzie też nadal oferowany kanał nSport HD.

nc+ telewizja-5
nc+ telewizja-6

NC+ ma byc najbogatszą i zarazem najbardziej elastyczną ofertą na rynku

Pierwsza zapowiadająca kampania to przede wszystkim potwierdzenie tego, czego można było spodziewać się od początkowych informacji o fuzji. Nowa platforma będzie stawiać na kompleksowość swojej oferty. To widz ma decydować co chce oglądać dzięki dostępności wielu kanałów i wielu treści. Do tej pory cześć kanałów była dostępna na wyłączność tylko dla abonentów jednej z platform, np. kanały tematyczne takie jak MiniMini+ czy kanały premium.

nc+ telewizja-4

Do startu platformy pozostały niecałe dwa tygodnie, w tym czasie powinniśmy poznać szczegóły oferty, oraz zasady migracji dla obecnych abonentów obu platform. Część z nich powinna też mieć możliwość rozwiązania umowy, kiedy z oferty znikną kanały nPremium. Na razie brak jednak konkretnych, potwierdzonych informacji.

nc+ telewizja-1

Największą niespodzianką tych pierwszych zapowiedzi wydaje się być nowy dekoder. Wcześniej nie wiadomo było jak będzie prezentowała się oferta sprzętowa połączonych platform. Według spekulacji, nowi abonenci mieli otrzymywać dekodery ADB do tej pory oferowane w platformie n. Nowy dekoder wygląda na smukły i bez przycisków na przednim panelu. Osobiście nie rozpoznaje w nim, żadnego znanego mi urządzenia tego typu, po cichu liczę, że to nowa konstrukcja od ADB.

REKLAMA
nc+ telewizja-3

Wiosna dla płatnej telewizji cyfrowej zapowiada się obiecująco, choć oczywiście nową ofertę przyjdzie oceniać dopiero wtedy, gdy poznamy jej szczegóły, a konkretnie zakres cenowy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA