Bezstronnie Polecamy: Aplikacje dla fanów sportu

Lokowanie produktu

Za oknem można zaobserwować pierwsze zwiastuny wiosny. W przerwie od poszukiwań pracy lub oglądania ulubionych teledysków na ekranie smartfona warto zadbać o kondycję fizyczną. W tym celu ekipa lekkostronniczy.tv postanowiła sprawdzić kilka aplikacji o tematyce sportowej. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż wśród polecanych aplikacji są zarówno takie, z których pożytek zrobią osoby ćwiczące, jak i te interesujące się tylko sportem biernie – z poziomu kanapy oglądając wydarzenia sportowe na ekranie telewizora.

04.03.2013 15.59
Bezstronnie Polecamy: Aplikacje dla fanów sportu

Pierwszą aplikacją, jaką warto zainstalować jest 6 Week Training. Dzięki niej możliwe jest stworzenie indywidualnego planu treningowego, za sprawą którego poprawimy kondycję fizyczną, a co za tym idzie również samopoczucie. W aplikacji znajdziemy wytyczne dotyczące tego, jakie ćwiczenia powinniśmy wykonywać, ale także w jaki sposób to robić, by nie nabawić się kontuzji, a efekty były widoczne. 6 Week Training pozwala śledzić postępy, jakie będziemy czynili podczas całego cyklu treningowego. Ćwiczenia, jakie są proponowane w aplikacji dla systemu mobilnego Windows Phone są na tyle uniwersalne i nie wymagają dodatkowych przyrządów, że każda chętna osoba może je wykonywać w zaciszu domu.

Kolejna aplikacja to pozycja obowiązkowa dla osób, dla których ćwiczenia w domu to zbyt mało. Sports Tracker to znana wszystkim użytkownikom telefonów Nokia aplikacja pozwalająca rejestrować aktywność fizyczną podczas m.in. biegania czy też jazdy na rowerze. Dzięki wykorzystaniu GPS-u aplikacja śledzi kierunek, prędkość, czas oraz inne parametry osoby przemieszczającej się z Lumią podczas treningu, dzięki czemu można bez problemu określić przebytą odległość, czas, średnią prędkość, spalone kalorie oraz inne statystyki dokładnie dokumentujące dany trening. Pokonaną trasę można prześledzić na mapie. Historia wcześniejszych treningów pozwoli nam porównać poczynione postępy.

Ostatnia aplikacja jest skierowana dla osób zainteresowanych piłką nożną. THE Football App to mobilne kompendium wiedzy na temat europejskich rozgrywek ligowych. Posiadając tę aplikację na swoim smartfonie otrzymujemy dokładną informację na temat m.in. Premier League, Serie A, Bundesligii oraz Ligii Mistrzów. Aplikacja dostarcza zarówno relacje z meczów, wyniki, tabele oraz statystyki dotyczące zespołów oraz zawodników, jak i najświeższe wiadomości z piłkarskich boisk, a także z wydarzeń z życia klubów piłkarskich, które są wyjątkowo ciekawe w okresie otwartego okna transferowego. Z aplikacją THE Football App nie przegapimy żadnych wiadomości o naszej ulubionej drużynie, a gdy nie będziemy mogli oglądać meczu, to relacje tekstowe oraz aktualizowane na bieżąco wyniki meczów okażą się nieocenione.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu