REKLAMA

ipla i Kinoplex w Netia Player wygodniej niż na Smart TV

Obok Smart TV kwitną też set-top-boxy. Urządzenia peryferyjne przestały służyć do oglądania pirackich plików czy być tylko topornymi dekoderami operatorów telewizyjnych. Ich możliwości są coraz większe. Nowości w Netia Playerze przynoszą wygodę, której Smart TV prawdopodobnie nigdy się nie doczeka.

11.01.2013 16.06
ipla i Kinoplex w Netia Player wygodniej niż na Smart TV
REKLAMA

Netia Player, czyli urządzenie Netii dodawane do Telewizji Osobistej rozwija się całkiem przyjemnie. Co kilka miesięcy jesteśmy powiadamiani o nowych funkcjach, podobnie jak o rozrastaniu się oferty samej telewizji. Niedawno byliśmy świadkami premiery paczki kanałów Canal+, teraz odświeżono aplikację VOD.

REKLAMA
VOD-Netia Player-3

Aktualizacji doczekały się programy ipla oraz Kinoplex, dostępne w Netia Player obok takich usług jak: HBO Go czy TVN player. Poprzednie wersje tych aplikacji działały sprawnie, ale miały jedną dużą wadę - były bardzo ubogie w stosunku do swoich webowych odpowiedników. Wchodząc za pośrednictwem komputera do tych usług użytkownik otrzymywał znacznie więcej zarówno bezpłatnych jak i płatnych treści. Do tej pory płatne materiały w ogóle nie były dostępne w Netia Playerze.

VOD-Netia Player-4

Teraz to uległo zmianie i w obu aplikacjach można uzyskać dostęp do płatnych pozycji filmowych. Co prawda w przypadku ipla nie ma dostępu do pakietów, mamy jednak za to dostęp do filmowych pozycji, które całkiem niedawno opuściły srebrny ekran.

VOD-Netia Player-2

Nikt z nas nie lubi zbytnio płacić, ale jeśli już ktoś chce od nas za coś pieniądze to dobrze by sam proces zakupowy był wygodny i szybki. To właśnie w tym aspekcie operatorzy górują nad platformami Smart TV a nawet samymi usługami VOD dostępnymi za pośrednictwem strony internetowej. W Netia Player, by zakupić wybrany film wystarczy wpisanie PINu kontroli rodzicielskiej a koszt zostanie dopisany do naszego rachunku za dany miesiąc. Może nie jest to optymalna forma płatności dla wszystkich, ale przynajmniej nie wymaga kolejnej rejestracji, podpinania swojej karty czy wreszcie tworzenia jakiegoś dodatkowego portfela i zakupu dodatkowych punktów.

REKLAMA
VOD-Netia Player-1

To właśnie wygoda w korzystaniu z serwisów VOD może sprawić, że ich popularność będzie rosła, a korzystanie z alternatywnych, nie w pełni legalnych źródeł malała. W końcu do niedawna, by skorzystać z internetowej wypożyczalni filmu trzeba było nie lada zachodu i ściągnięcie z chomika czy torrentów było po prostu wygodniejsze. Teraz to się zmienia, a dzięki takim urządzeniom jak Netia Player jest to możliwe także na ekranie naszego telewizora.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA