REKLAMA

Bezstronnie Polecamy: Zamień Lumię w telewizor

W poprzednich wpisach pokazywaliśmy, jak instalując odpowiednie aplikacje mobilne w smartfonie Nokia Lumia z systemem Windows Phone możemy bez problemu odnaleźć się w miejskiej dżungli, niezależnie czy podróżujemy komunikacją zbiorową, własnym samochodem czy taksówką. Dziś podpowiemy, jak instalując odpowiednie aplikacje zamienić ekran Nokii w ekran telewizora. Przedstawimy trzy aplikacje VOD.

21.01.2013 15.20
Bezstronnie Polecamy: Zamień Lumię w telewizor
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy VOD na przestrzeni ostatnich kilku lat na dobre zadomowiły się w naszych telewizorach i komputerach. Od niedawna można z nich korzystać również za pośrednictwem smartfonów. Pierwszą aplikacją, jaką warto zainstalować w Nokii Lumia jest TVN Player, dzięki któremu otrzymamy bezpłatny dostęp do programów TVN-u. Gdy przegapimy w tygodniu odcinek naszego ulubionego serialu, talk-show lub programu rozrywkowego możemy bez problemu nadrobić zaległości. Korzystając z aplikacji otrzymujemy również możliwość oglądania przedpremierowych produkcji telewizyjnych. Dzięki TVN Player nie będziemy musieli czekać długich dni na nowy odcinek naszego ulubionego serialu.

Jeśli nie jesteście wielkimi fanami seriali, a za to wiernymi kibicami wydarzeń sportowych, to czym prędzej powinniście zainstalować aplikację Ipla, czyli usługę VOD dostarczaną przez Polsat. W Ipli oprócz seriali i programów dla dzieci można oglądać wydarzenia sportowe. Teraz można być pewnym, że nie ominie się najważniejszych wydarzeń ze sportowych aren, gdy nie ma nas w domu. Niezależnie czy jesteśmy kibicami piłkarskimi, fanami siatkówki czy pasjonatami sztuk walki ta aplikacja jest pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów sportu.

Jeśli emocje sportowe, jakie znajdziecie w powyższej aplikacji nie będą wystarczające, to nie pozostaje nic innego jak sięgnąć po aplikację Red Bull TV, gdzie znajdziemy wiele materiałów wideo przedstawiających śmiałków robiących ekstremalnie niebezpieczne i szalone rzeczy. Pamiętacie skok Felixa Baumgartnera, podczas którego wiele osób wstrzymało oddech? Ten skok, jak i wyczyny takich sportowców jak amerykańskiego motocyklisty FMX Travisa Pastrana czy dwukrotnego medalisty Zimowych Igrzysk Olimpijskich profesjonalnego snowboardzisty i skateboardzistę Shauna White’a możecie również obejrzeć na ekranie swojego smartfonu. Jeśli chcecie podnieść sobie poziom adrenaliny to aplikacja Red Bull TV dla smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone jest tego gwarancją, tak jak i tego, że żadnym wieczorze spędzonym w takim towarzystwie nie będziemy mogli powiedzieć, że był nudny.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA