REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Bezstronnie Polecamy: Aplikacje dzięki, którym nie zgubisz się w miejskiej dżungli

W poprzednim wpisie przybliżyliśmy Wam trzy aplikacje, które w swoim smartfonie Nokia Lumia powinien posiadać każdy kierowca. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na komfort poruszania się po mieście przy pomocy samochodu. Czasami znacznie łatwiej i szybciej można poruszać się publicznym transportem. Dlatego dzisiaj ekipa lekkostronniczy.tv  przedstawi aplikacje, które powinien posiadać każdy podróżujący właśnie komunikacją miejską.

15.01.2013
17:37
Bezstronnie Polecamy: Aplikacje dzięki, którym nie zgubisz się w miejskiej dżungli
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy sprawdzić wybierając się do rano do pracy lub szkoły to prognoza pogody. Ważne przecież, by odpowiednio się ubrać przed wyjściem z domu. Smartfony na dobre zastąpiły termometry za oknem, a posiadając aplikację Twoja Pogoda szybko i bez żadnych problemów sprawdzimy obecną temperaturę na dworze oraz prognozy synoptyków na najbliższe godziny, a nawet nawet na 7 dni do przodu. W aplikacji możemy dodać nasze ulubione miejscowości i bez zbędnego szukania być cały czas na bieżąco na temat tego, czy np. w Zakopanym będzie padał śnieg w najbliższych dniach, a w Gdańsku będzie w tym samym czasie +7 stopni Celsjusza i świeciło piękne słońce.

Gdy w w naszej Lumii mamy już odpowiedniąj aplikację dostarczającą zawsze aktualną prognozę pogody to czas zaplanować podróż do biura czy na kampus uniwersytecki. W takim planowaniu nieoceniona okaże się aplikacja jakdojade.pl, dzięki której bez problemów dotrzemy pod wskazany adres. Wystarczy go podać, a aplikacja sama ustali miejsce, w którym jesteśmy, obliczy czas potrzebny na dojście na przystanek, wskaże, na których przystankach należy się przesiąść, a dodatkowo powie nam jaki bilet należy odbić, by uniknąć mandatu. Aplikacja jakdojade.pl to nie tylko komunikacja miejska - przy jej pomocy możemy również zaplanować podróż z Poznania do Warszawy, gdyż posiada w swojej bazie danych także połączenia kolejowe.

Jeśli nie przypadła Wam do gustu aplikacja jakdojade.pl lub nie znaleźliście na liście swojego miasta, zawsze macie alternatywę.  Bez problemu zainstalować aplikację mobilną Transportoid, która w prosty i czytelny sposób pozwoli dotrzeć na czas na wykład czy na egzamin. Baza dostępnych miast jest bardzo bogata, dlatego tym bardziej warto ją przetestować jeśli akurat nie mieszkacie w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Zresztą zobaczcie sami na poniższym materiale wideo, czego można uniknąć korzystając z Transportoida zainstalowanego w Nokii Lumia.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA