REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

23 października prezentacja iPada mini!

iPad mini na razie funkcjonował tylko w sferze plotek, wycieków i spekulacji. Jednak możemy go już niemal potwierdzić - na 23 października Apple przygotował konferencję. Ciężko uwierzyć, by chodziło o coś innego, niż iPad mini, zwłaszcza, że na zaproszeniach na wydarzenie rozesłanych do wybranych mediów widnieje dopisek ""We've got a little more to show you.". Cóż, jeśli nie iPad mini?

16.10.2012
18:16
23 października prezentacja iPada mini!
REKLAMA

O mitycznym już niemal iPadzie mini krążą plotki od dawna. Według wycieków, prezentacja planowana była na środek października. Widać plotki były bliskie prawdy. W tej sytuacji zastanawiające jest, czy inne doniesienia były równie bliskie prawdy i Apple, jak przy okazji iPhone'a 5, pozwoliło, by odkryto wszystkie karty jeszcze przed prezentacją?

REKLAMA

A plotek było mnóstwo - od cen iPada mini,przez wygląd, możliwości, daty premiery, funkcje... Bardzo prawdopodobne jest, że iPad mini będzie po prostu mniejszym, tańszym urządzeniem, którym Apple odpowie na tablety konkurencji - zwłaszcza Nexusa 7 od Google'a i Asusa i rodzinę Kindle Fire od Amazonu.

ipad mini
REKLAMA

Czekamy z niecierpliwością, chociaż Maciek Gajewski ma dużo racji i zasadniczo się z nim zgadzam: jeśli faktycznie chodzi o iPada mini, to będzie on odpowiedzią, która nie wzbudza tak ogromnych emocji i nie zrewolucjonizuje rynku, jak zrobił to iPhone czy "duży" iPad.

Potwierdza się za to ciekawa rzecz - iPad mini pojawi się 3 dni przez Surface'em od Microsoftu i zabierze mu sporą część uwagi na starcie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA