REKLAMA

Jakub Wawrzyniak twarzą Manta Multimedia

Piłkarski tydzień na Spider's Web trwa - najpierw wczorajszy dzień pod znakiem FIFA 13, a dziś rano Przemek podesłał mi ciekawą prasówkę na temat jednego z reprezentantów Biało-Czerwonych.

25.09.2012 08.30
Jakub Wawrzyniak twarzą Manta Multimedia
REKLAMA
REKLAMA

Jakub Wawrzyniak, lewy obrońca Legii Warszawa i Reprezentacji Polski został bowiem ambasadorem marki znanego producenta RTV i AGD - Manta Multimedia. Polska firma, która jest lokalnym liderem w produkcji elektroniki postanowiła wzorem zachodnich korporacji (ale i nie tylko, polski Oknoplast od jakiegoś czasu sponsoruje cały Inter Mediolan!) budować swój wizerunek w oparciu o celebrytów najbardziej medialnego sportu.

Manta w rozwój polskiej piłki angażuje się od dłuższego czasu - stołeczną Legię dofinansowuje od dwóch lat, zaś od początku 2012 figuruje na liście Oficjalnych Sponsorów Reprezentacji Polski.

Umowa z Wawrzyniakiem obowiązywać będzie przez najbliższe dwa lata. Przekładać będzie się ona między innymi na obecność piłkarza na opakowaniach produktów Manta oraz w materiałach reklamowych.

Hmm..., Jakub Wawrzyniak to sympatyczny człowiek i solidny jak na ligowe warunki skrzydłowy obrońca, który trochę pechowo kojarzony jest z wpadką w meczach reprezentacyjnych, która pozbawiła go występów na Euro 2012. Z drugiej strony nie tak dawno temu uratował nam skórę w eliminacyjnym pojedynku z Mołdawią. Być może będzie to punktem zwrotnym w jego i tak (29 występów) bogatej już karierze reprezentacyjnej.

REKLAMA

Pewien znany trener mówił swego czasu o Wawrzyniaku, że to dobra inwestycja, bo za stosunkowo niewielką cenę możemy sprowadzić do drużyny solidnego zawodnika. I choć nie jest Roberto Carlosem, to przecież gra. Ryzyko polega jedynie na tym, że nigdy nie wiadomo kiedy się zepsuje.

Teraz został twarzą Manta Multimedia. Złośliwi powiedzieliby, że jaka marka taka twarz, ale my złośliwi nie jesteśmy, więc tak nie powiemy :)

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA