REKLAMA

Mamy Samsunga Galaxy S III. Co chcielibyście o nim wiedzieć? (GALERIA)

12.06.2012 10.43
samsung galaxy s iii 14
REKLAMA
REKLAMA

Mamy Samsunga Galaxy S III – już został odpakowany i przygotowany do gruntownych testów. Czy najnowszy topowy model Samsunga to najlepszy smartfon z Androidem w historii? Czy dużo lepszy od swojego hitowego poprzednika? Czy lepszy od iPhone’a? Jak sprawują się nowości, którymi wyposażył go Samsung? Na te wszystkie pytania będziemy mieli dla Was wkrótce odpowiedzi. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć SGS III oraz zachęcamy do zadawania nam pytań.

Nasze pierwsze wrażenia? Są niezmienne – Galaxy S III wydaje się niezwykle schludnym urządzeniem, które w jakiś przedziwny sposób nie emanuje, a wręcz ukrywa swoją wielkość. W końcu ma gigantyczny, 4,8″ wyświetlacz, który w bardzo cienkim ramkach wokół niego gdzieś sprytnie gubi wrażenie wielkości. Urządzenie sprawia również wrażenie bardzo lekkiego i na dodatek doskonale trzymającego się w dłoni. Bez problemów przychodzi nam także obsługa urządzenia jedną ręką.

Na co zamierzamy zwrócić szczególną uwagę testując Samsunga Galaxy S III? Na nowości oprogramowania, w które wyposażył go producent. A jest tego naprawdę sporo:

S-Burst oraz Best Photo – dwie świetnie zapowiadające się nowości związane aparatem fotograficznym, dzięki którym z jednej strony urządzenie wykona serię do 20 zdjęć z szybkością trzech klatek na sekundę a z drugiej z ośmiu pozwoli wybrać to najlepsze;

Pop up Play – czyli możliwość wyświetlania multimediów w osobnym oknie, by jednocześnie korzystać z innych aplikacji;

Smart Stay – czyli kontrola pracy ekranu, który wyłączy się tylko wtedy, gdy nie będzie czuł wzroku właściciela;

S Voice – system sterowania głosowego (na wzór iPhone’owej Siri);

i kilka innych jak AllShar, czy S Beam.

Jeśli macie jakieś pytania związane z tym urządzeniem, jakieś kwestie, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę testując Galaxy S III, to dajcie proszę znać w komentarzach. Tylko pamiętajcie proszę – jak zwykle interesują nas kwestie związane z użytecznością i funkcjonalnością produktu, a nie suche benchmarki techniczne.

A my tymczasem wracamy do testów!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA