REKLAMA

Polska premiera Samsunga Galaxy SIII - nasza (foto) relacja

30.05.2012 10.11
Polska premiera Samsunga Galaxy SIII – nasza (foto) relacja
REKLAMA
REKLAMA

W przepięknej scenerii warszawskich Królewskich Łazienek odbyła się wczorajszego wieczoru polska premiera najnowszego flagowego smartfonu Samsunga – Galaxy SIII. I choć niczego nowego się nie dowiedzieliśmy, to jednak rozmach imprezy świadczy o jednym – koreańska firma czuje się pełnoprawnym liderem także w Polsce.

A jakie wrażenia z krótkiego obcowania z nowym hitem Samsunga? Przede wszystkim na uwagę zasługuje bryła urządzenia. Mimo gigantycznego ekranu, telefon bardzo dobrze trzyma się w dłoni. To właśnie zasługa obłej konstrukcji obudowy SGSIII – dzięki niej urządzenie nie ślizga się dobrze wypełniając dostępną przestrzeń naszej dłoni, a dostęp do każdego miejsca na ekranie jest możliwy przy użyciu jednej ręki. Widać, że projektanci Samsunga dobrze przemyśleli tę kwestię.

Odniosłem też wrażenie, że smartfon lepiej wygląda ‚na żywo’ aniżeli na zdjęciach, więc jeśli ktoś nie czuje się przekonany oglądając rozliczne prezentacje w Sieci, warto zajrzeć do sklepu lub salonu operatorskiego i spojrzeć na niego własnymi oczami. Moje niemałe wątpliwości zostały w ten sposób rozwiane.

Aha, i najładniejsza jest biała wersja nowego SGS, więc chyba nie warto czekać w kolejce po ‚pebble blue’.

Więcej o nowym hicie Samsunga będziemy mogli napisać, gdy gruntownie przetestujemy to urządzenie, co… stanie się już wkrótce 🙂

A tymczasem zapraszamy na krótką fotorelację z polskiej premiery Samsunga Galaxy SIII.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA