REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Jak urządzenia mobilne zmieniają komunikację międzyludzką? (prezentacja)

03.06.2011
19:08
REKLAMA
REKLAMA

Miałem dziś przyjemność wziąć udział w Konferencji Naukowej „Media w Polsce: Co nowego w nowych mediach?” zorganizowanej przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego jako prelegent. Przed 64 osobami (policzyłem…) opowiadałem o tym jak urządzenia mobilne zmieniają komunikację międzyludzką. W rozwinięciu wpisu załączyłem moją prezentację.

Stali Czytelnicy Spider’s Web zapewne nie znajdą w prezentacji wiele nowego, bo zawiera ona kwintesencję tego, o czym od dawna pisuję na Spider’s Web i w innych mediach, które chcą mnie na swoich łamach gościć. Zapewniam jednak, że wcale nie jest prosto przygotować skondensowaną dawkę wiedzy i zaprezentować ją w sposób zrozumiały dla kogoś, kto wcale nie musi być specjalistą w dziedzinie nowych technologii i mediów.

Dziękuję organizatorom za zaproszenie na konferencję oraz uczestnikom za gościnę i bardzo interesujące rozmowy po oficjalnej prezentacyjnej części.

(ukryta wiadomość: a stałym Czytelnikom, którzy interesują się postępami prac nad nowym layoutem serwisu Spider’s Web polecam przeglądnięcie prezentacji pod kątem… nowego logotypu Spider’s Web. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu).

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA