Tech

RedSky kupił Grono.net!

112 interakcji
dołącz do dyskusji

A to ci sensacja – RedSky, firma z sukcesem rozwijająca globalny start-up Filestube, o którym pisaliśmy m.in. w „Newsweeku” wspólnie z Xevin Investments przejęła spółkę Grono.net S.A. – czytam w oświadczeniu przesłanym Spider’s Web.

Obaj akcjonariusze powołali nowy zarząd w składzie: Marek Rusiecki jako Prezes Zarządu i Arkadiusz Seńko jako Wiceprezes. Powołanie do zarządu Grono.net kluczowych osób ze spółek Xevin Investments i Red Sky świadczy o priorytetowym podejściu nowych akcjonariuszy do Grono.net S.A..

Nowy zarząd informuje, że obecnie trwają prace związane z wdrożeniem wielu nowych funkcjonalności w portalu, w tym nowego layoutu, który powstaje przy udziale użytkowników Grono.net. W ciągu kilku miesięcy zarząd przedstawi kierunki zmian i podejmie decyzję odnośnie dalszej strategii portalu. Wciąż bardzo liczna rzesza fanów, którzy znajdują w Grono.net alternatywę dla Facebooka czy NK.pl, daje nadzieję na to, że portal pozostanie jednym z najpopularniejszych polskich serwisów w kategorii Społeczności.

Według marcowych wyników badania Megapanel PBI/Gemius, Grono.net zajmuje 13 pozycję w rankingu największych serwisów w tej kategorii. Miesięcznie portal odwiedzany jest przez 1,95 mln użytkowników, którzy generują 59 mln odsłon.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst