REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

24 odwiedziny Spider's Web z Mac OS X Lion (10.7)

23.02.2011
10:05
REKLAMA
REKLAMA

Nowa wersja systemu operacyjnego Apple’a – Mac OS X Lion – ma się pojawić tego lata – takie zapewnienia poczynił Apple podczas ostatniej konferencji „Back to Mac” pod koniec października 2010 r. Nowy OS X jest już jednak testowany „w polu” i to od dawna. Widzimy to nawet na Spider’s Web, gdzie odnotowaliśmy już 24 wizyty użytkowników z systemem operacyjnym Mac OS X 10.7.

Co ciekawe, pierwsza wizyta użytkownika na niewydanej – ani wtedy nawet jeszcze nie zapowiedzianej – wersji Mac OS X zanotowaliśmy na Spider’s Web 8 czerwca 2010 r. Łącznie w czerwcu odnotowaliśmy dwie takie odwiedziny. Potem w lipcu, w sierpniu i we wrześni nikt z Lwem na pokładzie Spider’s Web nie odwiedzał. Natomiast w październiku oraz listopadzie mieliśmy prawdziwy wysyp takich wizyt – w październiku 8 oraz w listopadzie aż 11. Ciekawe czy związane było to z tym, że akurat wtedy zrobiło się o nas dość głośno ze względu na nasze odkrycie związane z tym, co Apple miał pokazać na konferencji „Back to Mac”.

W grudniu liczba spadła do 2. W styczniu nie było z Lwem nikogo, a w lutym do tej pory 1 osoba. Jak na całkiem rychły termin debiutu nowego OS X, to mało się o nim mówi. Brak także jakichkolwiek przecieków, spekulacji i plotek. Czyżby świat technologii zajmowały już dziś tylko i wyłącznie smartfony i tablety?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA