REKLAMA

Back to the Mac - wiemy, co będzie. Apple nam powiedział.

20.10.2010 09.19
Back to the Mac – wiemy, co będzie. Apple nam powiedział.
REKLAMA
REKLAMA

To niesamowite jak prosto czasem rozszyfrować tak skrytą firmę jaką jest Apple. Jeśli czekacie z niecierpliwością na dzisiejsze wieczorne przedstawienie Steve’a Jobsa i zastanawiacie się co pokaże, a co nie, to możemy Wam powiedzieć już teraz: będzie nowy iLife, nowy MBA i zupełnie nowy produkt. Skąd wiemy? Ze stron Apple’a!

Jak zapewne wiecie, w serwisie internetowym Apple’a jest oficjalne forum produktów. Adresy poszczególnych działów oznaczone są kolejnymi numerami identyfikującymi. I tak na przykład, dział iPad ma adres 267 http://discussions.apple.com/category.jspa?categoryID=267 , a kolejne nowe produkty mają następujące po sobie numery. Ciągnie się to aż do numeru 276, pod którym znajdziecie forum dotyczące Apple TV http://discussions.apple.com/category.jspa?categoryID=276, czyli ostatniej nowości produktowej od Apple’a.

I teraz mały trick? Wystarczy, że zmienicie adres internetowy dopisując do niego kolejne numery, a dowiedzie się, co dziś pokaże Apple. Zacznijmy może od tyłu:

281 – MBA (Need Official Name) – czyli mamy nowego MacBook Aira, może nawet z nową nazwą.

280 – iPhoto 11

279 – GarageBand 11

278 – iMovie 11

i dochodzimy do 277. Co widzimy? Reserved 10 20 – czyli na dzisiaj. Nie ma nazwy, więc chodzi zapewne o kompletnie nowy produkt w ofercie Apple’a. Czyżby więc już dziś miał się pojawić Mac OS X 10.7?

Przepraszamy, jeśli zepsuliśmy Wam zabawę.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA