REKLAMA

Spider's Web ma? nową blogerkę!

06.12.2010 09.10
Spider’s Web ma? nową blogerkę!
REKLAMA
REKLAMA

Niezwykle mi miło ogłosić, że Spider’s Web ma nową? blogerkę! Panie i Panowie, przywitajcie proszę Ewę Lalik, która od dziś – już oficjalnie – będzie pisać na Spider’s Web. Oficjalnie, bo Czytelnicy Spider’s Web mieli już możliwość zapoznania się z dwoma pierwszymi tekstami Ewy: „Wizja cenzury internetu bliższa dzięki WikiLeaks” oraz „3D w smartfonie: a po co?„, zapowiadanymi przy publikacji jako wpisy gościnne.

Z obecności Ewy na Spider’s Web cieszę się podwójnie, ponieważ odczuwam osobisty niedosyt dobrze piszących o technologii kobiet w Polsce. Poza krótką przygodą na swoim własnym blogu NieKolejny, Ewa jest debiutantką na scenie blogowej. Jednak po tym, co tam i już tu na Spider’s Web, wnioskuję, że miano debiutantki nie przylgnie do Ewy na długo. Teksty Ewy będzie można śledzić pod adresem: https://spidersweb.pl/author/ewqaewqa.

Co nieco o Ewie? Proszę bardzo: Zakochana w mobilnych technologiach, miłośniczka otwartych systemów. Upodobała sobie zwłaszcza Androida, ale nie przekreśla również innych rozwiązań. Zabawa słowem, argumentem, a przy tym docieranie do sedna sprawy to to, co dla niej najważniejsze.

Studiowała dziennikarstwo muzyczne, co było jej marzeniem, ale życie zweryfikowało cele i plany. Nadal kocha muzykę, teraz już biernie. Pasjonuje się wszystkim po kawałku, twierdząc, że im więcej się wie, tym więcej potem można wykorzystać.

Moderatorka na najpopularniejszym serwisie z grami online – kongregate.com.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA