REKLAMA

BlackBerry rozdaje PlayBooki deweloperom. Za darmo!

08.12.2010 12.28
BlackBerry rozdaje PlayBooki deweloperom. Za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

Research In Motion poinformował nas, że sklep z aplikacjami BlackBerry App World? rozpoczął przyjmowanie od deweloperów aplikacji na tablet BlackBerry? PlayBook?.  Jednocześnie RIM poinformował, że jeśli stworzona przez nich aplikacja zostanie umieszczona w sklepie BlackBerry App World zanim urządzenie trafi na rynek w Ameryce Północnej, otrzymają oni za darmo tablet BlackBerry PlayBook.

?Zainteresowanie wokół BlackBerry PlayBook rośnie, a nas cieszą pozytywne sygnały, jakie dostajemy zarówno od społeczności deweloperów, jak i naszych partnerów biznesowych. Dzięki znakomitej jakości i wsparciu dla biznesu, BlackBerry PlayBook jest doskonałą platformą dla twórców aplikacji, włączając twórców pracujących między innymi w środowiskach Adobe? AIR? oraz Flash?? ? mówi Tyler Lassard, VP Global Alliances & Developer Relations, Research In Motion ? ?Jesteśmy szczęśliwi mogąc pracować z deweloperami, a otwarcie BlackBerry App World dla aplikacji dedykowanych BlackBerry PlayBook jest kolejnym krokiem na drodze tej współpracy.?

Rozwój aplikacji dla BlackBerry PlayBook

RIM wprowadził ostatnio aktualizację wersji Beta zestawu narzędzi BlackBerry Tablet OS SDK dla Adobe AIR. Aktualizacja wspiera Flash Builder 4.5 (Burrito/Flex Mobile) z wtyczkami, które pracują zarówno z Flash Builder 4.0, jak i Flash Builder Burrito. Wsparcie dla Flash Builder Burrito sprawia, że tworzenie aplikacji na tablet BlackBerry PlayBook jest jeszcze prostsze.

Darmowy tablet BlackBerry PlayBook dla twórców aplikacji

Zarejestrowani deweloperzy, których aplikacje na tablet BlackBerry PlayBook pojawią się w sklepie BlackBerry App World zanim urządzenie trafi na rynek w Ameryce Północnej otrzymają za darmo tablet BlackBerry PlayBook. Więcej informacji na temat oferty i jej warunków: www.blackberry.com/devlopers/blackberryplaybookoffer.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA