REKLAMA

Fallout 3 za darmo dla wszystkich widzów serialu

Amazon przygotował kolejny prezent dla widzów serialu Fallout. Gra Fallout 3 wraz z dodatkami jest od teraz do zgarnięcia kompletnie za darmo, dwoma klikami.

09.05.2024 18.19
Fallout 3 za darmo dla wszystkich widzów serialu
REKLAMA

Jeśli podobnie jak miliony widzów na całym świecie opłaciłeś abonament Amazon Prime, by zobaczyć serial Fallout, mam dla ciebie dobrą wiadomość. Czeka na ciebie do odebrania gra Fallout 3 kompletnie za da darmo, w ramach benefitu Amazon Prime Gaming. I cyk, plan na weekend właśnie się wykrystalizował.

REKLAMA

Fallout 3 ze wszystkimi dodatkami jest darmowy dla wszystkich posiadaczy Amazon Prime.

Co świetne, Amazon oddaje w ręce graczy Fallout 3 w wydaniu GOTY, czyli ze wszystkimi pięcioma płatnymi rozszerzeniami stworzonymi na przestrzeni czasu. Lista dodatków prezentuje się następująco:

  • Operacja Anchorage
  • The Pit
  • Mothership Zeta
  • Broken Steel
  • Point Lookout

Co jeszcze lepsze, Amazon rozdaje graczom grę na platformie GOG. Oznacza to, że otrzymujemy wersję DRM bez zbędnych zabezpieczeń, którą możemy kopiować i pobierać bez ograniczeń, a także bez wymogu instalacji dodatkowego oprogramowania GOG Galaxy.

Aby otrzymać Fallout 3 ze wszystkimi dodatkami, wystarczy wejść na witrynę Amazon Prime Gaming i odebrać unikalny kod aktywacyjny. Ten wykorzystujemy następnie na platformie GOG. Nie trzeba pobierać launchera GOG Galaxy, kod można przypisać do konta nawet z poziomu przeglądarki internetowej.

Fallout 3 uznawany jest za moment narodzin “współczesnego” stylu serii.

Czyli takiego, który poznaliscie oglądając udany serial na Amazon Prime Video. Tworząc Fallout 3, producenci z Bethesda Softworks postawili na jeszcze więcej czarnego humoru i jeszcze więcej zbędnej brutalności. Przenieśli także post-apokaliptyczny świat w pełen trójwymiar, do tego z zupełnie nową pierwszoosobową perspektywą.

REKLAMA

Fallout 3 był tak różny od klasycznych odsłon, że dla wielu ortodoksyjnych fanów stanowił rozczarowanie. Profanację wręcz. Jednak z biegiem lat coraz więcej graczy wskazuje właśnie F3 jako ulubiona odsłonę serii, znacznie lepszą i bardziej klimatyczną od nowszego Fallouta 4.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA