Jest tani i dobry. Dreame Mova M1 to robot sprzątający na każdą kieszeń

Lokowanie produktu: Dreame

Rynek robotów sprzątających oferuje sprzęt niemal na każdą kieszeń. Do sprzedaży trafia właśnie odkurzacz Dreame Mova M1, który oferuje dobre parametry za rozsądną cenę.

07.03.2024 08.08
Robot sprzątający Dreame Mova M1

Na Spider’s Web piszemy o najgorętszych premierach na rynku robotów sprzątających. Niedawno opisywaliśmy debiut świetnego modelu Dreame L10s Pro Ultra Heat, ale mamy świadomość, że ze względu na cenę nie jest to sprzęt, na który może pozwolić sobie każdy. Na szczęście producenci zdają sobie sprawę, że ich klienci mają różne zasoby finansowe i potrzeby, dlatego oferują również prostsze, ale jednocześnie skutecznie sprzątające urządzenia.

Taki jest robot Dreame Mova M1

Dreame Mova M1 to najnowszy przedstawiciel robotów z niższej półki cenowej. Odkurzacz kupimy w okolicach tysiąca złotych, ale ma on kilka zalet, które zapewnią dobrą jakość sprzątania, zwłaszcza odkurzania.

Robot sprzątający Dreame Mova M1

Po pierwsze, odkurzacz został wyposażony w silnik generujący dużą moc ssania rzędu 4500 Pa – to naprawdę bardzo dobry wynik w segmencie tańszych robotów. Przekładając z technicznego na polski – taka moc ssania wystarczy, żeby odkurzacz poradził sobie z każdym rodzajem zabrudzeń zarówno na podłogach twardych, jak i wykładzinach. 

Ważny jest fakt, że Dreame Mova M1 nie tylko odkurzy podłogę, ale również umyję ją na mokro. Mamy tu statyczny mop nawilżany ze zintegrowanego z nim pojemnika na wodę. Zbiornik na płyn ma pojemność 220 ml, a ten na kurz – 300 ml.

Szczotka główna zrobiona jest z dwóch materiałów – gumowego korpusu i włosia, a jej kształt ma ograniczać nawijanie się włosów.

Kolejnym wyróżnikiem w tej klasie jest laserowa nawigacja, która zapobiega kolizjom z obiektami na trasie robota i pozwala tworzyć mapę mieszkania, dzięki której będziemy mogli podzielić je na strefy i wysyłać urządzenie na życzenie do dowolnego pomieszczenia.

Z poziomu aplikacji zdecydujemy nie tylko gdzie ma sprzątać odkurzacz, ale również z jaką siłą i wilgotnością pada mopującego.

Robot Dreame został wyposażony w 38 czujników, dzięki którym sprzątanie będzie bezpieczne. Poradzi sobie z przejazdem przez progi o wysokości do 2 cm i nie spadnie ze schodów.

Odkurzacz Dreame Mova M1 został wyposażony w akumulator o pojemności 2600 mAh. Producent obiecuje 150 minut pracy na jednym ładowaniu, co przelicza na 140 metrów kwadratowych.

Robot ma kompaktowe rozmiary. Jego wysokość wynosi zaledwie 7,6 cm, co pozwoli wjechać mu pod meble, a dzięki czujnikom ulegnie zaklinowaniu się.

Dreame Mova M1 - czy warto kupić?

Robot sprzątający Dreame Mova M1 kosztuje XXX zł, to atrakcyjna cena biorąc pod uwagę wymienione wyżej zalety odkurzacza - jego dużą siłą ssącą i wszechstronność, pamiętajmy bowiem, że sprzęt nie tylko odkurza, ale i myje podłogi.

Dreame Mova M1 to robot dla osób, które nie chcą wydawać wielu tysięcy złotych na automatyczny odkurzacz, ale chcą się cieszyć z zalet takiego urządzenia. Dzięki aplikacji będą mogły planować harmonogram sprzątania czy wysyłać doraźnie sprzęt w wybrane miejsce.

Kup Dreame Mova M1 za 899 zł

Lokowanie produktu: Dreame
Najnowsze
Zobacz komentarze