REKLAMA

Darmowa gra od twórców Dark Souls. Wcielasz się w uroczego pieska i siejesz zniszczenie

Wydawca znany z takich hitów jak Elder Ring po raz kolejny zaskakuje. Na platformie Steam zadebiutowała darmowa gra akcji, w której naszym jedynym zadaniem jest sianie chaosu w domu naszego pana. A wisienką na torcie jest fakt, że wcielamy się w uroczego pieska!

29.03.2024 14.32
Doronko Wanko - darmowy symulator psa, który brudzi mieszkanie
REKLAMA

Ta darmowa produkcja od wydawcy serii Dark Souls i Elden Ring może być strzałem w dziesiątkę. Wciel się w uroczego szczeniaka, którego jedynym celem jest zdemolowanie domu swojego pana. Brzmi szalenie? To tylko początek.

REKLAMA

Symulator psa-rozrabiaki za darmo na Steamie

DORONKO WANKO to najnowsza (i darmowa!) gra akcji od Namco Bandai dostępna na platformie Steam. Wcielamy się w niej w uroczego szpica, a naszym celem jest siać chaos i zniszczenie w domu pana, rozbryzgując błoto wszędzie, gdzie się da. Dom jest pięknie umeblowany oraz pełen zakamarków, które tylko czekają na odkrycie i ubłocenie. Podczas zabawy możemy natrafić na ukryte smakołyki czy sekrety.

Oto DORONKO WANKO (fot. Steam)

Im więcej błota rozrzucimy, tym większe spustoszenie wyrządzimy, a co za tym idzie, tym więcej otrzymamy nagród. Nagrody te ułatwią nam dalszą zabawę i pomogą stworzyć jeszcze większe błotne arcydzieło.

Zwiastun gry od razu przywodzi na myśl gry od Nintendo: jest kolorowo, przyjemnie i bez grama brutalności. Zobacz sam:

Największym zaskoczeniem jest pozytywny odbiór tytułu wśród graczy: 98 proc. ocen na Steamie jest pozytywnych. To jeden z najwyższych wyników na platformie. Choć recenzji jest nieco mniej niż 500, to już sam fakt zachęca do wypróbowania gry i dodania własnej opinii.

Takiego pozytywnego odbiorcy pośród graczy dawno nie widziałem

Gra jest darmowa, zajmuje tylko 1 GB i działa na praktycznie każdym sprzęcie z ostatnich 6-7 lat. Czy potrzeba lepszej zachęty?

REKLAMA

Co jeszcze działo się ostatnio w świecie gier?

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA