REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Świetny moment na zakup zegarka. Samsung zwróci ci 500 zł

Samsung wystartował z nową promocją, dzięki której można zaoszczędzić 5 stówek. Producent odda 500 zł przy zakupie nowego zegarka Galaxy Watch 6. Niezależnie od wersji.

11.12.2023
17:11
Świetny moment na zakup zegarka. Samsung zwróci ci 500 zł
REKLAMA

Promocje typu cashback u Samsunga to bardzo częsty widok, natomiast za każdym razem jest to możliwość oszczędzenia pieniędzy. Szczególnie teraz, gdy mamy okres przedświąteczny, który jest równoznaczny z kupowaniem licznych prezentów. Smartwatch wydaje się świetną opcją na prezent, a jeśli przyjdzie nam zapłacić za niego jeszcze mniej, to staje się tylko lepszą – przede wszystkim dla osoby kupującej.

REKLAMA

Kupujesz Samsung Galaxy Watch 6 i odzyskujesz 500 zł

Aby skorzystać z promocji zwrotu pieniędzy, trzeba kupić jeden z tegorocznych zegarków Samsung Galaxy Watch 6 – w wersji podstawowej z kopertą 40 lub 44 mm albo Classic z kopertą 43 lub 47 mm z dowolnymi łącznościami (Bluetooth, LTE). Ważne, aby zakupu dokonać w terminie od 11 do 24 grudnia (do godziny 23:59) 2023 roku, natomiast tutaj pojawia się haczyk.

Urządzenie trzeba kupić u operatorów Plus, Play, Orange lub T-Mobile – tym razem nie ma na liście elektromarketów typu Media Expert, x-kom, Komputronik i innych popularnych sklepów. Zakupu możemy dokonywać przez stronę internetową operatora lub bezpośrednio w salonie.

Jeśli zakupimy urządzenie (po pełnej kwocie, która obowiązuje u operatora), następnie będzie trzeba wykonać kilka kluczowych kroków, aby móc uzyskać zwrot 500 zł na konto. Po udanym zakupie trzeba wypełnić formularz rejestracyjny do końca roku (31 grudnia), gdzie będzie potrzebny dowód zakupu produktu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.

Więcej o sprzęcie Samsung przeczytasz na Spider's Web:

W formularzu wypełniamy nasze dane osobowe (m.in. numer konta, na które zostaną przelane środki), wybieramy operatora, u którego zakupiliśmy zegarek oraz oczywiście potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem. Jeśli nasze zgłoszenie zostanie zaakceptowane, to w ciągu 14 dni kalendarzowych otrzymamy zwrot w postaci 500 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA