REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Najbardziej odjechana reklama zegarka, jaką dzisiaj zobaczysz. Zrobił ją Samsung

Samsung uruchomił w Szwajcarii bardzo ciekawą akcję reklamową. Dzięki której można zobaczyć billboard z ogromnym zegarkiem obsługiwanym przez wielką dłoń. To najbardziej czadowa reklama zegarka, jaką kiedykolwiek widziałem.

15.12.2023
19:53
Najbardziej odjechana reklama zegarka, jaką dzisiaj zobaczysz. Zrobił ją Samsung
REKLAMA

Reklamy z wykorzystaniem technologii potrafią zaskoczyć. W internecie nierzadko widuje się kampanie wykorzystujące ogromne ekrany dające złudzenie jakby przedstawiana na wyświetlaczu postać lub przedmiot, miały opuścić powierzchnię ekranu – co Samsung bardzo często stosuje. W tym przypadku rozmach reklamy jest mniejszy, natomiast forma zaskakuje.

REKLAMA

Wielki Galaxy Watch 6 w szwajcarskich górach

Na TikToku Samsunga pojawiła się reklama Galaxy Watch 6, która zyskała również rozgłos na innych platformach społecznościowych – m.in. Instagramie i Facebooku. To krótki kilkusekundowy film przedstawiający billboard w szwajcarskich górach.

Nie jest to najzwyklejszy billboard, ale taki w kształcie najnowszego zegarka koreańskiego producenta w podstawowej wersji (nie Classic). Wielkie urządzenie ma na pokładzie ogromny kolorowy wyświetlacz, przedstawiający kilka gotowych scen. Cała konstrukcja bezpośrednio łączy się również z ogromną ręką wiszącą na wyciągu narciarskim. Dłoń podjeżdża do zegarka i przesuwa ekran w lewo, co imituje przełączanie się między aplikacjami na zegarku – konkretnie między tarczą wskazującą godzinę a mapą z zaznaczoną trasą oraz tarczą wskazującą liczbę kroków i spalonych kalorii.

Reklama ma ukazywać możliwości Galaxy Watch. Wygląda to zaskakująco i nie można odmówić tu Samsungowi pomysłowości.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Samsunga możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA