REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

PlayStation uruchamia podsumowanie 2023 Wrap Up. Wbiłem 540 godzin na PS5

Jak rok temu, PlayStation uruchomia witrynę na której gracze mogą dokonać gamingowego podsumowania swoich poczynań przez ostatnie 12 miesięcy. 2023 Wrap Up właśnie wystartowało.

12.12.2023
21:06
PlayStation uruchamia podsumowanie 2023 Wrap Up. Wbiłem 540 godzin na PS5
REKLAMA

Jest świecką tradycją, że platformy z muzyką, wideo czy książkami przygotowują dla swoich użytkowników możliwość corocznego podsumowania aktywności konta. Skrypty wyciągają najciekawsze informacje o tym jak konsumujemy multimedialne treści, a następnie serwują nam te dane w bardzo przystępnej formie graficznej.

REKLAMA

Nie inaczej jest w świecie gier. Sony od jakiegoś czasu umożliwia posiadaczom konsol PlayStation dokonanie corocznego podsumowania, a narzędzie odpowiedzialne za analizę ostatnich 12 miesięcy właśnie zostało oddane w ręce wszystkich użytkowników.

Odpal 2023 Wrap Up i sprawdź, jakim graczem jesteś. Oczywiście o ile posiadasz konsolę PlayStation.

Rozwiązanie Sony czerpie dane przypisane do konta SIE/SEN - tego samego, z którego na co dzień korzystamy na konsoli. Z podsumowania 2023 Wrap Up mogą korzystać posiadacze platform PS4 oraz PS5, odwiedzając dedykowaną witrynę z poziomu przeglądarki w komputerze albo urządzeniu mobilnym.

PlayStation 2023 Wrap Up przetwarza takie informacje jak łączna liczba czasu spędzonego na konsoli, czas spędzony w poszczególnych grach, liczba zdobytych trofeów, styl gry (preferencje gatunkowe) czy rodzaj interakcji społecznościowych z innymi użytkownikami.

W oparciu o informacje generowane przez nas w 2023 roku, PlayStation tworzy indywidualne listy rekomendacji gier, które mogą się nam spodobać. Muszę przyznać, że w moim przypadku taka lista nie nie jest przesadnie trafiona. Zwłaszcza, że w większość z polecanych produkcji nich już grałem. Sony ewidentnie priorytetyzuje w tym obszarze ofertę PS Plus Extra/Premium zamiast solidnego dopasowania.

W mijającym roku spędziłem przed konsolą PS5 540 godzin. Nie mam sobie nic do zarzucenia.

REKLAMA

To był kapitalny rok dla graczy. Baldur's Gate 3, Gran Turismo 7 VR, Spider-Man 2, Hogwart's Legacy, Avatar, Street Fighter 6, Dead Space, Alan Wake 2, Jedi Survivor, Resident Evil 4 - na konsoli Sony zadebiutowało tyle rewelacyjnych produkcji, że granie było w 2023 roku niezwykłą przyjemnością.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA