REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Jesteś w Orange? W aplikacji znajdziesz darmową paczkę internetu

Orange rozpieszcza swoich klientów i znowu uruchomił możliwość odebrania paczki internetu. Za darmo – wystarczy zajrzeć do aplikacji Mój Orange.

20.12.2023
18:21
orange roaming
REKLAMA

Środy z Orange to świetna promocja operatora, dzięki której co tydzień firma rozdaje różne bonusy. Często zdarza się, że są to dostępy do mniej atrakcyjnych usług – m.in. ostatnio był dostępny dwumiesięczny dostęp do Serwisant 24, chociaż dwa tygodnie temu z okazji Mikołajek Orange sypnął ogromną paczką 100 GB internetu. Darmowy internet to zawsze przydatna sprawa – tym razem jest nieco skromniejsza, ale wciąż pokaźna paczka, która może przydać się na nadchodzącego Sylwestra.

REKLAMA

Orange rozdaje darmowe 30 GB. Wystarczy, że zajrzysz do aplikacji

Rzecznik Orange Polska, Wojciech Jabczyński, poinformował, że dziś została uruchomiona możliwość odebrania darmowej paczki 30 GB. Oczywiście standardowo bonus uzyskamy w aplikacji Mój Orange, tak jak za każdym razem, gdy uruchamiana jest kolejna „darmówka” za sprawą promocji Środy z Orange. To pokaźna paczka, która w połączeniu z podstawowymi pakietami sprawi, że w okresie świątecznym i sylwestrowym nie powinno nam zabraknąć internetu – szczególnie jeśli na te okazje planujemy wyjazdy.

Należy jednak zaznaczyć, że z bonusu mogą skorzystać wyłącznie abonamentowi klienci lub posiadacze pakietu Love, użytkownicy z ofertą na kartę nie mają co liczyć na darmowe GB - tzw. karciarze otrzymują bonusy tylko w pierwszą środę każdego miesiąca. Paczkę 30 GB będzie można odebrać do następnego wtorku, czyli 26 grudnia (drugi dzień świąt), ponieważ w następną środę pojawi się kolejny bonus w aplikacji Mój Orange.

Pakiet jest ważny tylko na terenie Polski przez 30 dni od daty aktywacji (czyli odebrania) i jeśli nie zużyjemy bonusowych gigabajtów, to niestety te pozostałe wygasają. Standardowo bonus czeka na nas w zakładce „Dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange.

REKLAMA

Więcej o tym, co słychać u operatorów piszemy na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA