REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Limitowany Infinix Note 30 VIP Racing Edition wchodzi do Polski. Pokochają go fani BMW

4 grudnia w Polsce trafi do sprzedaży smartfon Infinix Note 30 VIP Racing Edition, którego wygląd (i nie tylko) został zaprojektowany przy udziale projektantów BMW.

01.12.2023
11:34
Limitowany Infinix Note 30 VIP Racing Edition wchodzi do Polski. Pokochają go fani BMW
REKLAMA

4 grudnia do sprzedaży w Polsce trafi smartfon Infinix Note 30 VIP w unikalnej, limitowanej edycji. Bowiem Infinix Note 30 VIP Racing Edition to limitowana edycja popularnego smartfona, którego obudowa została zaprojektowana przy współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do grupy BMW.

REKLAMA

Limitowany Infinix Note 30 VIP Racing Edition trafia do Polski

Wygląd smartfona nawiązuje do estetyki BMW, co można zobaczyć na m.in. tylnej obudowie ozdobionej tłoczeniem we wzór małych trójkątów. Jak informuje producent, ten antypoślizgowy materiał zwiększa przyczepność i zapewnia bardziej stabilny chwyt telefonu.

Infinix Note 30 VIP Racing Edition

Ponadto w Infinix Note 30 VIP Racing Edition zastosowano także technologię 3D Lighting Leather, łączącą klasyczną, skórzaną obudowę z trójkolorowymi diodami LED. Działanie podświetlenia jest zsynchronizowane z wybranymi powiadomieniami telefonu.

Kolejną różnicą pomiędzy VIP Racing Edition a podstawowym Infinix Note 30 VIP, jest dedykowana nakładka systemowa, której wygląd i kolorystyka nawiązuje do wyścigowego wyglądu samego smartfona. W Infinix Note 30 VIP Racing Edition zastosowano także funkcję Magic Ring, która pozwala na lepszą obsługę smartfona i łatwiejszy dostęp do informacji systemowych dzięki dynamicznym efektom powiadomień.

Fraza "edycja limitowana" ma swoją zasadność, bowiem smartfon w ograniczonej liczbie sztuk będzie dostępny w autoryzowanym sklepie InfinixStore oraz w wybranych sieciach handlowych. W cenie 1899 zł klienci otrzymają smartfon w zestawie z ładowarką przewodową 68 W i ładowarką bezprzewodową 15 W, kablem zasilającym, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami oraz przeźroczystym etui.

Sam Infinix Note 30 VIP to średniopółkowy smartfon, który w Polsce zadebiutował w połowie bieżącego roku. Jako najważniejsze cechy urządzenia można wymienić technologię All-Round FastCharge z szybkim ładowaniem przewodowym 68 W i bezprzewodowym nawet do 50 W oraz funkcję ładowania zwrotnego - zarówno przewodowego, jak i bezprzewodowego. Smartfon wyposażony jest w duży ekran 6.67” AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, aparat główny 108 Mpx oraz aparatem do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową.

REKLAMA

Może zainteresować cię także:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA