1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Oto najbardziej innowacyjna aplikacja na rynku nieruchomości. Erevie startuje już wkrótce

Lokowanie produktu: EREVIE

Szukasz własnego mieszkania? A może zajmujesz się rynkiem nieruchomości zawodowo? Sprawdź, jakie możliwości da ci nowa, rewolucyjna aplikacja Erevie tworzona przez ekspertów z Akademii Nieruchomości.

30.12.2023
17:00
Piecyk naftowy do ogrzewania mieszkania i domu? Ile spala?

Jak szukać własnych, czterech ścian? Stron z ofertami jest w internecie po prostu mnóstwo. Przejrzenie wszystkich znaczących witryn to zadanie na długie godziny, ale nawet gdy spędzisz przed ekranem sporo czasu, efekt poszukiwań może nie być zadowalający. Niektórzy sprzedający nie są wylewni… delikatnie mówiąc. Opisują mieszkania lakonicznymi zdaniami. Każde lokum jest „ciche i jasne”, nawet jeśli tak naprawdę leży tuż przy wielopasmowej drodze, a z okna widać tylko ścianę sąsiedniego bloku.

Czy jest jakieś rozwiązanie tych problemów?

Czy na rynku istnieje narzędzie, które ułatwia poszukiwania i pozwala na szybkie znalezienie oferty, która spełnia twoje wymagania? Jeszcze nie… ale już wkrótce się to zmieni.

Poznaj aplikację Erevie. Po pierwsze, gromadzi oferty wynajmu i sprzedaży nieruchomości z większości portali ogłoszeniowych. Nie trzeba przeglądać wszystkich stron, bo tutaj wszystko da się znaleźć w jednym miejscu. Po drugie, ma zaawansowaną bazę filtrów. Naprawdę zaawansowaną. A pełna recenzja uchyli rąbka tajemnicy np. o natężeniu hałasu w okolicy.

Na recenzjach można zarabiać

Wszystko dzięki innowacyjnemu systemowi recenzji. Kto je tworzy? Niezależni recenzenci, którzy nie tylko oceniają, ale sami są oceniani. Wszystko po to, by swoje usługi świadczyli tylko najlepsi. Recenzenci mogą na tym zarobić. Dla kogo jest aplikacja Erevie? O tym za chwilę. Najpierw słowo o tym, kto za nią stoi.

To dzieło osób, które stworzyły Akademię Nieruchomości, czyli projekt przybliżający odbiorcom tematy związane bezpośrednio i pośrednio z rynkiem. Akademia zrodziła się w głowie CEO, Krzysztofa Świaniewicza. Pomysł szybko zaczął się materializować. Teraz to internetowe kompendium wiedzy, będące wprowadzeniem do rewolucyjnej aplikacji. Czyli Erevie. Jej innowacyjność doceniła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W takim razie dla kogo jest Erevie?

Dla… każdego. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno „zawodowcy”, tacy jak agenci nieruchomości, jak i inwestorzy, flipperzy i sourcerzy, a także odbiorcy prywatni, a nawet pasjonaci rynku, chłonący nowinki i ciekawostki.

erevie class="wp-image-4278917"

Co dokładnie kryje się w Erevie? Po wejściu w aplikację można zauważyć giełdę okazji, czyli miejsce, w którym szuka się ofert i wspólników. Jest dostępna dla przedsiębiorców. W aplikacji pojawi się też baza wiedzy, gdzie znajdują się odpowiedzi na najważniejsze pytania pojawiające się w kwestii rynku nieruchomości. Nie brakuje bazy kontaktów, czyli miejsca, w którym można zgromadzić dane zaprzyjaźnionych kontrahentów i klientów. Dodajmy do tego kalkulatory liczące opłacalność potencjalnej inwestycji i listy interesujących cię ogłoszeń. Oferty można sprawnie i intuicyjnie sortować, tworząc dedykowane listy, a gdy na rynku pojawi się nowa, która spełnia twoje kryteria, otrzymasz powiadomienia.

Możesz zostać ambasadorem Erevie

Aplikacja szturmem wchodzi na rynek, a jej twórcy chętnie nawiążą współpracę z osobami, które zostaną jej ambasadorami. Wiąże się to z realnymi korzyściami. Jeśli zdecydujesz się na bycie ambasadorem, otrzymasz:

  • możliwość wzajemnej promocji na kanałach społecznościowych (Erevie dociera do ponad 500 000 osób na Facebooku i ponad 400 000 na Instagramie)
  • korzyści wynikające z programu afiliacyjnego (każdy użytkownik może wygenerować swój własny link afiliacyjny. Jeśli ktokolwiek zarejestruje się w aplikacji poprzez Twój link - będziesz otrzymywał część pieniędzy wydanych przez użytkownika. Za każde 100 zł wydane na konto premium, zasilimy Twoje konto 5 punktami. Za każde wydane 100 zł na recenzję otrzymasz z kolei 1 punkt. Punkty możesz gromadzić poprzez tworzenie recenzji publicznych oraz poprzez program afiliacyjny. Następnie możesz je wypłacać, gdzie 1 punkt = 1 złotówka).
  • możliwość korzystania z profesjonalnego studia nagraniowego Erevie w centrum Warszawy do nagrywania własnych materiałów do mediów społecznościowych
  • możliwość korzystania z konta premium w aplikacji

Co daje konto premium?

 class="wp-image-4278914"

Członkowie VIP mogą korzystać z giełdy okazji, rozszerzonej wyszukiwarki, zamkniętej grupy inwestycyjnej na Facebooku i indywidualnego CRM-u z prowadzeniem wydarzeń. Dostają też natychmiastowe powiadomienia i dopasowane propozycje ogłoszeń. Mogą bez limitu tworzyć recenzje i wykonywać je na zlecenie, otrzymując za to wynagrodzenie. Mogą też wysłać ogłoszenia bezpośrednio do osób, które szukają takich ofert.

Jeśli takie zalety cię zainteresowały, rozważ skontaktowanie się z twórcami aplikacji w sprawie bycia jej ambasadorem pod adresem kontakt@akademia-nieruchomosci.com.

Erevie to aplikacja dla każdego

 class="wp-image-4281320"

Szukasz mieszkania dla siebie? Znajdziesz tam oferty z różnych portali i łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Jesteś agentem nieruchomości? Skorzystasz z wielkiej bazy ogłoszeń i odpowiednio je posortujesz, a potem łatwo dotrzesz do klientów. Inwestorzy nie tylko wyszukają okazje, ale i mogą wyliczyć opłacalność danej decyzji, a flipperzy i sourcerzy będą na bieżąco z aktualną ofertą i sytuacją na rynku i mogą znaleźć łakome kąski. Nawet jeśli aktualnie nie planujesz zakupu nieruchomości, możesz trzymać rękę na pulsie i uzyskać odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Sprawdź sam, co oferuje ci Erevie. To świat wielkich możliwości.

Lokowanie produktu: EREVIE
Najnowsze
Zobacz komentarze