REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

To ostatnie chwile, aby pobrać kultową grę kompletnie za darmo. Powtarzam: ZA DARMO


Oryginalny Half-Life to tytuł, który zmienił rynek gier. A teraz, jeżeli jakimś cudem jeszcze nigdy w niego nie graliście, możecie go sprawdzić kompletnie za darmo. Na 25. rocznicę wydania gry, Valve dodało sporo nowości, jak i wsparcie dla ich najnowszego dziecka.

20.11.2023
10:16
Oryginalny Half-Life dostępny za darmo na Steamie
REKLAMA

Od premiery gry Half-Life minęło już 25 lat. Niektórzy obecni tutaj, nie byli jeszcze na świecie, gdy na komputery trafił ten rewolucyjny tytuł. Może warto po tylu latach, odświeżyć sobie przygody Gordona Freemana? Steam opublikował najlepszą promocję, która powinna przekonać każdego. Bo nie ma lepszej promocji niż za darmo!

REKLAMA

Half-Life za darmo. Steam świętuje 25-lecie tytułu

Valve świętuje 25. rocznicę Half-Life poprzez wydanie ogromnej aktualizacji. Ta obejmuje różne nowości, takie jak Half-Life Uplink, nowe mapy wieloosobowe, zaktualizowane ustawienia graficzne dla nowoczesnych ekranów, wsparcie skalowania interfejsu, wsparcie dla kontrolerów oraz najważniejsze - pełne wsparcie dla Steam Deck.

Oprócz tego aktualizacja przywraca wcześniej usunięte treści, w tym oryginalne menu, filmy wstępne, mapy i postacie z wersji alpha. Wszystkie aktualizacje poznacie pod tym linkiem. Valve wydało również dokumentalny film przedstawiający pierwotny zespół deweloperski omawiający tworzenie gry i jej wpływ na świat gier. 

Jak odebrać za darmo Half-Life na platformie Steam?

Nie ma nic za darmo. Chyba, że chodzi o niektóre gry na platformach typu Steam czy Epic Games. Odebranie darmowego tytułu na Steamie to nic trudnego. Jedyne, czego potrzebujecie, to darmowe konto Steam. Już je macie? Super, następne kroki to tylko kilka klików:

  1. Odnajdźcie stronę Half-Life na platformie Steam lub przejdźcie do niej pod tym linkiem
  2. Pod “Zdobądź Half-Life” jest przycisk “Dodaj do konta” - wciśnijcie go.
  3. Po tym gra Half-Life została dodana do waszego konta.

Jeżeli przypisaliście grę do konta w przeglądarce, to zostaniecie zapytani o to, czy posiadacie zainstalowanego klienta Steam na waszym komputerze. A jeżeli robiliście to przez owego klienta, to możecie od razu pobrać wasz nowy tytuł.

W przeciwieństwie do najnowszych gier z serii Call of Duty, nie będziecie potrzebowali kilkunastu godzin, aby pobrać ponad 100 GB danych! Pamiętajcie tylko o jednym: macie czas jedynie do godziny 19:00 20 listopada.

REKLAMA

Szukasz innych newsów ze świata gier? Sprawdź te newsy na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA