1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

BaseLinker połączy cię z klientami, hurtowniami i marketplace’ami. Tak zrobisz najlepszy biznes online

Lokowanie produktu: BaseLinker

Kiedy myślimy o gigantach e-commerce, często przychodzą nam na myśl wielkie korporacje z zagranicy. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że tuż za rogiem, w sercu Europy, działa firma, która od lat zmienia oblicze branży e-commerce w Polsce i na świecie. Tą firmą jest BaseLinker.

12.10.2023
11:50
BaseLinker połączy cię z klientami, hurtowniami i marketplace’ami. Tak zrobisz najlepszy biznes online

Lider na rynku e-commerce

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest prowadzić firmę, która jest na rynku od lat i zdobywa uznanie tysięcy klientów? BaseLinker wie to doskonale. Jej ogromne doświadczenie w branży e-commerce sprawia, że jest liderem w swojej dziedzinie.

BaseLinker od momentu swojego powstania, nieustannie rozwija się, a od kilku lat inwestuje co roku kilkadziesiąt milionów złotych, by dostosować narzędzie do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Obecnie wprowadził nowy abonament enterprise dla niecałych 3% swoich klientów, których przychody liczone są w dziesiątkach milionów, a także zaoferował darmowy abonament na start dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z e-commerce.

“Chcemy być wiodącym rozwiązaniem w skali globalnej, dlatego w przyszłym roku planujemy podwoić wydatki na rozwój naszego systemu do około 100 milionów złotych" - mówią przedstawiciele BaseLinkera.

Pozostając przy liczbach, warto podkreślić szczególnie jedną - ponad 23 000 - tylu klientów zaufało już BaseLinkerowi i korzysta z jego systemu do zarządzania biznesem e-commerce. To nie jest tylko liczba, to dowód na to, że BaseLinker zna się na tym, co robi, i robi to dobrze.

Co stoi za sukcesem BaseLinker?

Odpowiedź jest prosta: ludzie i pasja. A dokładniej - ponad 150 specjalistów, którzy każdego dnia, od ponad 17 lat wkładają całe swoje serce, by dostarczać klientom jeszcze lepsze rozwiązania. To dzięki nim użytkownicy BaseLinker mogą cieszyć się nowoczesnymi funkcjonalnościami, które pomagają im nie tylko zwiększać sprzedaż, efektywniej i szybciej obsługiwać zamówienia, ale także oszczędzać rocznie od kilku do kilkudziesięciu etatów.

Czym jest BaseLinker?

Skomplikowane procesy i mnogość narzędzi mogą przytłoczyć nawet najbardziej doświadczonego sprzedawcę. Dlatego właśnie stworzyliśmy BaseLinker - zaawansowaną platformę, która oferuje szeroką gamę funkcjonalności, dzięki którym zarządzanie sprzedażą staje się prostsze, bardziej efektywne i przyjemne.

Co więcej, odbywa się w jednym miejscu - bez konieczności logowania się do wielu systemów.

Nie tylko platforma, ale kompletne rozwiązanie

BaseLinker to nie tylko system zarządzania sprzedażą. To także rozbudowany magazyn, łączący w sobie funkcjonalności systemów WMS, PIM i ERP, który pozwala na skuteczne zarządzanie produktami, co czyni go niezastąpionym narzędziem dla każdego sprzedawcy. Jednym z największych atutów BaseLinkera są akcje automatyczne, które eliminują powtarzalne zadania związane z procesem obsługi zamówień. Dzięki temu sprzedawcy mogą skupić się na tym, co najważniejsze - rozwijaniu swojego biznesu.

Integracje, które czynią różnicę

BaseLinker oferuje ponad 1000 integracji z różnymi narzędziami i platformami e-commerce. Wśród nich znajdują się platformy sklepowe i marketplace, firmy kurierskie, księgowe, komunikacyjne i wiele innych. Dzięki tak wielu integracjom sprzedawcy mogą zarządzać całym swoim biznesem z jednego miejsca. A to nie wszystko! BaseLinker wspiera również proces realizacji zamówień, oferując Asystenta Zbierania i Pakowania, moduł faktur i paragonów oraz możliwość drukowania etykiet. Co więcej, automatyzuje komunikację z klientem wysyłając w jego imieniu wiadomości email i SMS, a dzięki integracji z Responso, umożliwia zarządzanie całą komunikacją z klientami w jednym miejscu.

Rozwój sprzedaży z BaseLinker

Chcesz sprzedawać za granicą? BaseLinker oferuje ponad 130 integracji z platformami marketplace, pozwala na szybkie tworzenie opisów produktów i ich tłumaczeń oraz mapowanie kategorii. Dzięki BaseLinkerowi można także tworzyć rejestr sprzedaży, sprawdzić VAT kontrahenta w systemie VIES oraz obsłużyć wszystkie zwroty.

Rozszerz swoje portfolio z BaseLinker

BaseLinker daje dostęp do ponad 500 hurtowni, co pozwala na łatwe rozszerzenie oferty produktowej w modelu dropshippingowym bez ponoszenia dużych kosztów. A jeśli myślisz o współpracy B2B i znalezieniu nowych kontrahentów, BL Connect ułatwi nawiązanie i realizację takiej współpracy.

Podsumowanie

Podsumowując, BaseLinker to nie tylko system zarządzania e-commerce. To przede wszystkim zespół ludzi z pasją, którzy każdego dnia pracują nad tym, by e-commerce w Polsce i na świecie mógł się rozwijać. Jeśli więc szukasz partnera, który pomoże Ci w rozwoju Twojego biznesu online, BaseLinker jest odpowiedzią. Bo przecież za każdym sukcesem stoi solidny fundament, a BaseLinker jest właśnie takim fundamentem dla tysięcy przedsiębiorców.

Materiał od partnera.

Lokowanie produktu: BaseLinker
Najnowsze