REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Mam problem z tą promocją. Który mamy rok?! Polski rapowy album zadebiutował na Nokii z klapką

PRO8L3M wystartował z preorderem nowej płyty. Zaskoczyli oni nie tylko ceną najdroższej paczki, która kosztuje więcej, niż moglibyście pomyśleć. Ale i inną specjalną edycją. Z Nokią 2660 i numerami do innych ludzi.

07.09.2023
10:21
Mam problem z tą promocją. Który mamy rok?! Polski rapowy album zadebiutował na Nokii z klapką
REKLAMA

Pre-ordery są zawsze tematem kontrowersyjnym w branży muzycznej. Niektórzy twierdzą, że nie warto wcześnie inwestować w produkt przed jego premierą, obawiając się rozczarowania. Z drugiej strony, to również sposób wsparcia artystów, których podziwiamy. Czasami preordery oferują ciekawe dodatki, jak w przypadku najnowszego albumu PRO8L3M. Ale czy naprawdę nudna Nokia może was skusić?

REKLAMA

PRO8L3M i Nokia 2660. Preorder ich nowej płyty zadziwia

Najnowszy projekt PRO8L3M, współpraca z innymi markami, otrzymuje tytuł PROXL3M. To kolejny album, którego premiera przewidziana jest na grudzień. Jednakże sposób, w jaki można go zamówić, przyciąga uwagę. Oprócz standardowych form zakupu, istnieje opcja zakupu albumu z Nokią. Taką z klapką!

Na oficjalnej stronie zespołu można znaleźć informacje o limitowanej dostępności 300 sztuk preorderu na telefonie Nokia 2660 FLIP, w cenie 400 zł:

Telefon ten ma być dostarczany z "czeską kartą SIM" oraz kartą micro SD o pojemności 16 GB, na której znajdują się oryginalne i instrumentalne płyty, zdjęcia, materiały archiwalne i inne treści, które będą wgrywane w okresie poprzedzającym premierę albumu, zaplanowaną na 1 grudnia.

Sprawdź muzyczne newsy na Spider's Web:

Jeśli spojrzymy na specyfikacje techniczne samego telefonu, Nokia 2660 Flip 4G w zielonej kolorystyce w standardowej dystrybucji kosztuje od 320 do 349 złotych. To typowy telefon dla młodszych lub starszych użytkowników, z 2,8-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320 × 240 px, wbudowaną latarką, odtwarzaczem MP3 i dużymi klawiszami. Jednak ta edycja od PRO8L3M jest wyjątkowa.

Co otrzymają nabywcy dodatkowo?

Jednym z dodatkowych bonusów dla posiadaczy tego modelu będzie anonimowa książka telefoniczna zawierająca numery do wszystkich innych osób, które zakupiły tę samą wersję preorderu, oraz numery kontaktowe do twórców albumu. Ot, PRO8L3MU!

Ponadto twórcy zapowiedzieli różne akcje dla posiadaczy tego telefonu w 2024 roku, ale szczegóły zostaną przekazane bezpośrednio na numery z preorderów.

Cena tego zestawu została już wspomnienia wyżej. Niektóre telefony będą dostępne online, a reszta będzie rozprowadzana przez samych twórców "na ulicach Warszawy w przeddzień premiery".

Podsumowując, twórcy oferują pełnoprawny telefon z muzyką, piosenkami oraz listą numerów telefonów. Numerów anonimowych, na szczęście. Jednak jeśli nie jesteście zainteresowani zakupem telefonu, ale chcielibyście wesprzeć zespół, istnieją również dwie inne opcje preorderu.

Jako geek mam problem z tą promocją — nie umiem zdecydować czy jest świetna, czy genialna.

Dostępne są też dwie inne wersje preordera

Jeśli telefon Nokia nie przekonuje was, zawsze możecie wybrać tradycyjną płytę. Po prostu płytę. Tak, takie wciąż się sprzedają, a kosztuje ona 60 zł.

REKLAMA

Alternatywnie, jeśli dysponujecie większym budżetem, możecie zainteresować się opcją PROXL3M x WOLF PREORDER, która kosztuje 1111 zł. W zestawie znajdziecie specjalnie zaprojektowane, 3D drukowane i ręcznie wykończone etui z "dodatkowym, nigdzie niepublikowanym numerem", który pojawi się również na standardowym albumie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA