REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nowe gry za darmo w PS Plus. Zagramy w unikalny polski tytuł

Sony zaprezentowało katalog gier od zaraz w PS Plus Essential na czerwiec 2023 roku. Posiadacze konsol Sony pobiorą NBA 2K23, Jurassic World Evolution 2 oraz Trek to Yomi.

02.06.2023
14:53
NBA 2K23
REKLAMA

Zbliża się kolejny miesiąc, zbliżają się nowe gry w ramach PS Plus Essential. W czerwcu katalog tytułów zostanie poszerzony przez bardzo zróżnicowane gatunkowo produkcje. Mamy grę sportową, strategię oraz polską grę akcji w bardzo unikalnej oprawie.

REKLAMA

W PS Plus na czerwiec znalazło się polskie Trek to Yomi.

Trek to Yomi to produkcja warszawskiego studia Flying Wild Hog - tego samego, które odpowiada za popularną serię Shadow Warrior. TtY jest jednak grą znacznie inną względem efekciarskiej pierwszoosobowej strzelaniny.

W Trek to Yomi gracz przejmuje kontrolę nad samurajem w środowisku 2,5D. Produkcja została utrzymana w czarno-białej palecie kolorystycznej i jest silnie inspirowana klasykami azjatyckiego kina, znanego m.in. za sprawą dzieł Akiry Kurosawy.

Pozostałe dwie gwiazdy czerwcowego PS Plus to NBA 2K23 oraz Jurrasic World Evolution 2.

Miłośnicy gier sportowych na pewno ucieszą się na NBA 2K23, pozostające jedną z najpopularniejszych konsolowych produkcji o sportowej tematyce. Wszystko to mimo dosyć krytycznych recenzji oraz wielu problemów wskazywanych przez fanów, zwłaszcza tych dotyczących mikrotransakcji.

REKLAMA

Jurassic World Evolution 2 pozwala natomiast udowodnić, że park rozrywki z dinozaurami może być bezpieczny, a jego prowadzenie wcale nie musi kończyć się katastrofą, jak w serii niezwykle popularnych filmów.

Wszystkie trzy wymienione wyżej gry będą dostępne w PS Plus Essential od 6 czerwca. Każda z nich posiada odrębną wersję natywną dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5. To doskonała wiadomość zwłaszcza dla posiadaczy nowszej, wydajniejszej konsoli Sony.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA